Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most 14 éves vagyok. Nagyjából...

Most 14 éves vagyok. Nagyjából tudok lovagolni és nem-e lenne késő jobban megtanulni, hogy zsoké lehessek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem késő,a te korodban meg főleg nem.Bár semmi közöm a lovakhoz.
2011. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azért köszii
2011. dec. 16. 22:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább a súly/magasság számít, a zsokék általában nagyon alacsonyak, könnyűek. De tudnod kell, hogy ez nem veszélyes, ha nem láttál még zsokébaleseteket, akkor mindenképp írd be You Tube-on a keresőbe, hogy "jockey accidents" és nézz meg pár videót, csak hogy tudd, mit vállalsz.
2011. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*nem veszélyes helyett nagyon veszélyes
2011. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Valóban nem veszélytelen, és tudnod kell azt is, hogy örökké tartanod kell a súlyodat, 50 kg körül, vagy alatta, és, ha nem vagy tehetséges, akkor nem vagy sikeres sem.

Ha lány vagy, akkor mindenképpen lebeszéllek róla, mert van ugyan a világon jópár női zsoké, de egyikük sem sikeres, és egyiküknek sincs normális családja.

Bár, ha sikeres lovász akarsz lenni minimálbérért, se egy nyugodt ünnep, se egy nyugodt nyári vakáció... (nyáron van a "főszezon")

A link egy iskolát mutat, lekéstél ugyan erről a tanévről, de jövöre, ha érdekel... Beszélj velük, járd körül alaposan a témát, ne dönts elhamarkodottan. Feltétlenül beszéld meg a szüleiddel is - ez a kenyér nehéz és kíméletlen.

2011. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Későnek nem késő,de lebeszélnélek róla.Nem éri meg,és bár a nemedet nem írtad,de gondolom lány vagy,na úgy meg főleg nem.
2011. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen lány vok, alacsony és könnyű. Tudok a veszélyeiről és ezekkel tisztába vok...
2011. dec. 17. 10:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor legyél zsoké, ha tényleg nagyon jó vagy, különben nem fogsz tudni megélni belőle. Ráadásul azzal, hogy azt a munkát választod vállalod, hogy bármikor, bármelyik versenyen/edzésen meghalhatsz, maradandó sérüléseket szerezhetsz. Talán jól hangzik, hogy lovakkal foglalkozhatsz, de ez azért nem úgy működik.
2011. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha csak a lovakkal szeretnék foglalkozni akkor nem szeretnék lenni zsoké tudok minden veszélyéről és engem ez vonz többnyire..
2011. dec. 17. 17:12
 10/15 anonim ***** válasza:
gyere le alagra és had szóljon!
2011. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!