Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Már kb 5 éve lovagolok,és szeretnék lovat.Szerintetek melyiket lenne érdemes megvenni ?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. dec. 18. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. és 2.
2011. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az elsőről baromi rossz a kép, ebből a szögből semmit nem lehet róla megállapítani, csak azt, hogy pici akadályon is hasra esik, ahogyan ugyanis belógatja a lábát, abból csak pofáraesés jöhet. Versenytapasztalata nincs, 450 ezer egy hobbilóért durva.

A másodiknál jó kérdés az ár, összességében akár egész elfogadható paci is lehet, Imamalom nem rossz származás, élőben kéne látni.

A harmadikat érdekesnek találom, bár nem vagyok telivérpárti, meg nem tudom, neked mire kéne... persze az ár itt is jó kérdés.

A negyedik paci kissé meglepő, származása nincs, sütve sincs, de állítólag jó képességű, viszont elég makrancos lehet, ha kiírják, hogy nem kezdőnek való. Első lónak nem feltétlenül javasolnám.

Az ötödik csökött kis semmi lovacska, mindenféle képesség nélkül, papírok nélkül, ellenben jó drágán.

A hatodik elég limuzinhátú, de hobbira - ha igaz, amit írnak - jó lehet.

Viszont: mire kellene neked a ló? Mert ennyire különböző lovakat összeválogatni, ez elég meglepő. Ha hobbira, felejtsd el a telivért, ha vannak versenyzési terveid, akkor meg a sütetlen hobbilovak a felejtősek. De miért pont ezeket választottad? Milyen szinten lovagolsz? Az öt év nem mond sokat, nem egészen mindegy, hogy öt éve minden nap több lovat lovagolsz, vagy öt éve viszonylagos rendszerességgel - mondjuk havi 1-2 alkalommal lovazgatsz. Mondjuk én ez utóbbira tippelek, abból, hogy fogalmad sincs, milyen ló kellene neked. Ha írnál bővebben, talán könnyebb lenne segíteni.

2011. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. vagy 3.
2011. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2.-at, 3.-at,5.-et, és az utolsót érdemes megnézni!
2011. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Másodikat javasolnám.
2011. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt elárulod, hogy mi alapján választottad ki ezt a hat lovat? Mert az áruk nagyon különböző, a koruk sem egyforma. 9, 8, 5, 4 évesek. Van köztük herélt is, kanca is, a színük is mindnek különböző, és másra használják őket. Van amelyik ugrik, van, amelyik nem. És még csak nem is egy környékről vannak.

Engem érdekelne, hogy pontosan akkor mik is az elvárásaid, utána lehet megmondani, hogy neked melyiket érdemes megvenned.

2011. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mr.Co-t
2011. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A szín és az,hogy hol tekinthető meg,az nagyon mindegy.A kor 4-9 éves között legyen (mint ezek).Igazából hobbira szeretném,meg max. GYEPOSZ-os versenyekre.A telivért barátnőm ajánlotta,de nem nagyon szeretném,csak kíváncsi voltam,mi a véleményetek.

Ja,és heti 2x 3x lovagolok.

2011. dec. 18. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


őt javasolnám.

2011. dec. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egyiküket sem ajánlanám :)

Ha csak hobbira, esetleg GYEPOSZ-os ügyességire szeretnél majd a pacival menni, én inkább őket nézném meg:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link] /index.php?page=hirdreszletek&hid=93391&lapszam=6&rendstr=felvdescs&fromfo=

[link] /index.php?page=hirdreszletek&hid=97114&lapszam=7&rendstr=felvdescs&fromfo=

2011. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!