Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szegeden és környékén milyen...

Szegeden és környékén milyen lovaglási lehetőségeket ismertek?

Figyelt kérdés
Lehet lovasiskola is, de jó egy tanya is, ahol lehet lovagolni. Légyszi árat is írjatok, sajnos nekem az is számít. Régebben ültem már lovon, de profi nem vagyok, úgyhogy kell még hozzá segítség.
2011. dec. 23. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szőreg Bárdos Lovasiskola, az árat nem tudom, de kb 2500-3500 ft egy óra, nem tudom már.
2011. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tápéi Marathon Tereplovas Clube

Fent vagyunk a facebook-on, a lovarda nevével. Sok ló van, van egy nagyobb fedeles is, ha szeretnéd küldök képeket a lovaglásokról, vagy ha szeretnéd videót is :)

Árak: versenyzőknek 16 000 egy hónap, úgy hogy az edző heti 3 edzést biztosít (minimum kettőn meg kell jelenned a héten, kivéve télen, akkor elég egy ugró edzés is), és ezen kívül annyiszor mész le, ahányszor akarsz.

Egy hónap 10 000 Ft, heti egy lovaglással.

Alkalmanként 3 000 Ft

Videó:

http://www.youtube.com/watch?v=W-KJIxVZ1gw

http://www.youtube.com/watch?v=qZMoU8A96sE

A videókban én vagyok Czimettel, egy ugró-verseny lóval. :)

2011. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos egyelőre nekem drága sport a lovaglás, de később még hátha változik a helyzet. És nagyon jók a videók!
2011. dec. 26. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Sári tanyára szoktam járni Dorozsmára. Szegedtől egyáltalán nincs messze akár bicajjal is el lehet oda menni.

Az ára a legolcsóbb szegeden és környékén (2000 Ft/óra)

és az edzőkkel is meg vagyok elégedve:)

Nincs fedett pálya, és hely ahol lehet lovagolni kicsi, de legalább olcsó.

2011. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!