Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A frízek, hogy hogy olyan...

A frízek, hogy hogy olyan domborúan tartják mindig a nyakukat? Nem is kell őket szárra rakni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Testfelépítésükből adódóan így állnak.:))
2011. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy szárra rakni". A lovat összeszedjük, és annak az egyik vele járója, hogy a kezeden 2g-ot fogva támaszkodik a ló, úgy hogy a tarkó a legmagasabb pont. Attól még, hogy egyes lovak testfelépítésének köszönhetően, az alap beállásnál is kerekedik a nyaka, attól még ugyan úgy kell lovagolni, sőt általában rosszabb is mert könnyebben kerülnek szár alá.
2011. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fríz lovaknak magas a nyaktűzésük, és nehezebb őket száron lovagolni, valamint tanügetésben sokkal jobban pattoghatsz a nyeregben, ha nem szoktál hozzá. Ugyanúgy kell lovagolni őket, mint a többi lovat.
2011. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem (csak) nyereg alatt gondolta hanem úgy általánosságban, bár nem vagyok gondolat olvasó de én ezt vettem ki.:) A szárra rakás szerintem sem megfelelő kifejezés am...

Első vok.

2011. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!