Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális az, hogy nem igazítják meg a lábát? Videó

Figyelt kérdés

Épp most találtam ezt a videót,valaki lovagolni tanul.

De miért nem igazítják meg a lábát,ha komolyan meg akar tanulni lovagolni?(bár ahogy viselkedik nem ez látszik..)

Teljesen bennevan a kengyelben a lába,és még millió hibát fedeztem fel amit az oktatónak ki kéne javítania...

http://www.youtube.com/watch?v=_wnoMPN4ilk


2011. dec. 28. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Aztamindenit.

Inkább nem is nézttem végig, elég katasztrófa.

2011. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Erről beszélek:D:D
2011. dec. 28. 14:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát aki komolyan gondolja a lovaglást, lovazást, az már szerintem (magamból kiindulva) alapból nem így áll hozzá, már az első alkalommal sem.

Ezt gondolom az oktató is látta, a helyében én sem tettem volna nagy erőfeszítéseket, hogy elmagyarázzam, mit, miért, és hogyan kéne.

2011. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kommenteltem a videóhoz. :D

ott olvasd úgy kezdődik hibák:..

2011. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szegéyn pacc:D Szerintem csak viccből ült fel rá -.- Semmi lelkesedés. Ja de röhög a darázson. Ha-ha-ha
2011. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A címe lovagol- hát ennek köze sincs a lovagláshoz. Még csak a tanuláshoz sem. Nem baj, ilyen is kell. :)
2011. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem annyi jött le, hogy ez nem lovarda, se nem edző. Van lova a csajnak, tud lovagolni, és felültette egy barátnőjét, hogy csücsüljön a lovon... Valszeg nem is tudná amúgy olyan jól elmagyarázni, mert akit megtanítottak lovagolni, és azóta mondjuk 20 éve egyedül lovagol, nem fogja tudni elmondani, hogy mit hogy, mert neki természetes már. Szerintem ez ilyen szórakozás lovaglás volt, nem az volt a lényeg, hogy mindent jól csináljon. És lehet én nézem be, de szerintem ott a kengyel is kicsit hosszú volt, mert lenyomott sarok nélkül is nyújtva volt a lába szinte..
2011. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez csak amolyan brahi lovaglás. Feltette pár körre futószárra és az alany örül a fejének.


Barátommal mikor elvoltunk egy loviban, még nem lovagolt, feltették futószárra. Én ezért előtte elmondtam neki jó pár dolgot. de amikor az ember először ül lóra, akkor meg nem a helyes ülés a cél, hanem, hogy egyáltalán ne féljen, találja meg az egyensúlyát. Ha komolyan gondolja az ember, akkor első alkalommal így fognak hozzáállni, hogy legyen bizalma a lóban, utána jöhetnek a javítgatások, erősítés, üléstanítás.

2011. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szerintem már első felülésnél rá kell szólni a tanítványra,hogy mit csinál rosszul. Persze pár körig jó ha az egyensúlyra koncentrál,de utána már igenis javítgatni kell.

Én 12éves koromban ültem először lovon,már első alkalommal kijavítottak,hogy rögzüljön.

2011. dec. 28. 16:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a videó nem nektek szól, hanem jöttek vendégek, és poénból felültek a lóra, hogy mégis milyen az, anélkül, hogy bármikor is újra terveznének lovagolni. Szóval egyáltalán nem oktatásról van szó. Keressetek más fikáznivalót, mondjuk a tükörben.

(mivel ott voltam, tudom mi a helyzet)

2011. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!