Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Csak...

Mit gondoltok erről? Csak szerintem normális?

Figyelt kérdés

Szóval vegyünk egy átlagos 14 éves lányt. Aki már cigizett párszor,de tudja ,hogy nem szabad, így nem is szokik rá.Ha van alkalma akkor pipázik,baráti körben 1-1x nem lehet gond.

Hétvégén körülbelül 10-ig kimaradhat,suli közben 8-fél9 ,persze a másnapra kell tanulni,akkor otthon marad. Megengedik neki,hogy a körmét fesse rendesen (szimpla ápoltság) sminkeljen ,és nem k*rvázzák satöbbi le a szülei. Barátnőinél sokszor alszik,és nála is párszor. Szökött már ki néha-néha,de nem buliba vagy ilyenek,kávézóba vagy csak sétálni. Nem csinál konkrétan semmi rosszat,szerintem.. Azonban nem vesz fel rövid pólókat ,amiből kilóg a fél dereka ,meg ilyenek.

Álltálában nem flegma a szüleivel,hacsaknem nézeteltérés van és összevesznek.. Szobája nagyjából rendben.

Szerintem teljesen átlagos,csak sokszor látom ,hogy már a 14 évesen sminkjére is rá vannak szállva,hogy mi ez. (smink alatt értendő: alapozó,tus,spirál,púder,enyhe rúzs..vagy csak szájfény)

csak szerintem normális? ha nem szóljatok csak..


2011. dec. 22. 18:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Vegyünk egy átlagos 14 éves lányt? Hát én ezt nem is olvasom tovább! Vegyünk egy 14 éves lányt? Hol? Mennyiért? Hát ez biztos nem normális! Ki hallott már ilyet, embereket adni-venni?!
2011. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ha ha ha ha.:D
2011. dec. 22. 18:32
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Aki már cigizett párszor,de tudja ,hogy nem szabad, így nem is szokik rá.

Ha tudná, hogy nem szabad, akkor "párszor" se cigizne. Az elején mindenki azt hiszi, hogy ő úgyse szokik majd rá.


Szökött már ki néha-néha,de nem buliba vagy ilyenek,kávézóba vagy csak sétálni.

Nem értem, miért szökik ki, ha a szülei 10-ig engedik kimaradni. Talán valami olyat csinál abban a kávézóban/sétán, aminek nem örülnének? Még ha a beteg nagymamáját menne meglátogatni, akkor sem helyes egy gyereknek elszökni otthonról engedély nélkül.


Szerintem teljesen átlagos,csak sokszor látom ,hogy már a 14 évesen sminkjére is rá vannak szállva,hogy mi ez. (smink alatt értendő: alapozó,tus,spirál,púder,enyhe rúzs..vagy csak szájfény)

Lehet, hogy én élek fura emberek között, de az én környezetemben ünnepi alkalmakra sminkelik ki így magukat a huszonéves nők, nem pedig a kislányok hétköznapokra.

2011. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én végig olvastam és feltételezem, te vagy az a 14 éves lány.. :-) Addig a mondatig h "smink alatt értendő:" teljesen rendben van, de nekem ne mondja senki hogy egy 14 éves lánynak az az alap sminkje h alapozó meg tus? 19 éves létemre nem használok ilyeneket, csak különleges alkalmakkor, remélem hogy te is csak így értetted!
2011. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mindenki azt csinál amit akar de vállalnia kell a tettei után a felelősséget!Ha valaki akar cigizni cigizzen de ne sírjon a szája hogy utána tüdőrákot kap!Ha kiszökik és a szülei észreveszik akkor vagy kikap vagy nem. Ha meg sminekli magát Istenem az ő teste sz@r le mit mondanak mások!

Kellemes ünnepeket!

lassan 16/F

2011. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

én se szoktam minden nap sminkelni,csak a "rossz" napokon. Általában pedig,csak(!) lapozó,spirál. Különleges alkalmakkor kicsit jobban. Nem z az őrült,hogy szinte ki se látszok belőle.

Barátnőm szülei előtt buktunk le,de nem köptek.És általában nem vagyok ilyen,ne úgy értsétek ,csak néha ..

és igen,én vagyok,akiről írtam.

2011. dec. 22. 18:53
 7/22 anonim ***** válasza:

egy 14 éves fiatal lánynak fiatal bőrnek mi a fenéért kell alapozó?

Az én lányomra szomorú jövő vár, ugyanis suli időben nincs kimenetel, hazajön,pihen és tanulás majd alvás csavargásról szó se lehet. Hétvégén igen elmehet barátnőzni, de 14 évesen nem fogom engedni, hogy este 10 óráig kint legyen, sötétedésre itthon a helye ilyen kis lánynak.

Ha kiszökik akkor teljesen mindegy hogy hova, onnantól fogva iskola és a szobája, majd idővel újra mehet barátnőzni ha visszanyerte a bizalmamat.


És nekem nem igazán normális az amit leírtál.


De ha majd lesz gyereked, főleg lányod akkor majd meg fogod gondolni, hogy valójában mi is a normális, mert a mai világban a lányokat nagyon kell félteni és óvni.

2011. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
ez egy áltagos kis csitris felelőtlen kis kamaszos gondolkodás :)
2011. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
nem normális 14 éves kislányként a sminkelés,bulizás,kiszökés,10ig kiengedés,max 6ig lehetne vagy mivel sötétebb van 4ig,a ribis öltözködés sem,aki cigizett 14 éve pisisként,és festegeti a körmét,gondolom rikító színekkel,a mai világban ez átlagos, de egy értelmes,14 éves kislány,nem szökik ki nem cigizik,nem bulizik,a szülei tudják hogy nagyon kell a lányukra vigyázni ezért nem engedik ki este,nem engedik a sminket és megbeszélik vele hogy a körömlakk nem szép( a színes,rikító)
2011. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Amiket leírsz, egy 17-18 éves lánynál elmennek, de egy 14 évesnél ez SOKK!
2011. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!