Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vigyem el?

Hogyan vigyem el?

Figyelt kérdés
kaptam gerincvédőt és neem tudom hogy hogyan menjek el vele a lovardába mert nincs kocsink ezért busszal járok. de kabát alá nem tudom felvenni mert ugy szörnyű. szét van feszítve az egész kabát. táskába meg még a suli táskámba sem fér bele. kabát fölé meg nem akarom venni mert a buszon megbámulnak. ti hogyan szoktátok? és lovaglásshoz a kabát fölé veszitek télen?
2011. dec. 31. 20:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Most komolyan, egy gerincvédő nem fér el a kezedben????

Amúgy ritkán lovagolok kabátban, legfeljebb vékonyabb dzsekiben, arra meg ráfér a gerincvédő kényelmesen.

2011. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Miért kéne a buszon is hordanod?

lovagláskornincs rajtam kabát.ésalulra veszem fel,kabát felett nem sok értelme lenne

2011. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
ha a kezemben viszem akkor lenne egyik kezemben az másikban egy táska miben kobakot meg egyéb dolgokat viszek. túl sok lenne a cucc
2011. dec. 31. 21:12
 4/29 anonim ***** válasza:
vegyél nagyobb táskát. rajtad kívül senkinek nem jutna eszébe gerincvédővel buszozni.
2011. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor mégis hogyan jussak ki ha nem busszal? nem én választoottam hogy buszozni akarok!! ha lehetne kocsival mennék!
2011. dec. 31. 21:26
 6/29 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb sporttáska a cuccoknak, azt keresztbe tudod tenni a hátadon, egyik kezedben meg a gerincvédő (vagy egy nagyobb táska amibe az is belefér)...
2011. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Én is így megyek ki. A táskát feldobom a hátamra (mert ugye a táska a hátamra való), és a gerincvédőt meg alá veszem. Vagy max. viszem kézbe. Én is kabátot veszek, nagy kabátot, és simán megoldható csak akarni kell.

Amúgy én spec. biciklivel megyek és nincs közel.

Az orrodat ne fújjuk ki?

2011. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
a megoldásokat köszönöm a többit meg tartsátok meg magatoknak! ha ennyire feszültek vagytok(már aki) akkor menjetek ki az udvarra és szedegessetek hangyákat. az nektek való. azért irtam ki hogy normális válaszokat kapjak nem azért hogy basztathassatok. 21:17 neked köszönöm :)
2011. dec. 31. 22:49
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
Huhh, egyre inkább megrémiszt, hogy a mai fiatalok önellátásra is alkalmatlanok.
2011. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%
Igen így van utolsó. Az a vicces, hogy ezt egy közösségi portálon kell megkérdeznie, mintha mi lennénk a szülei. Én spec. rájönnék inkább hogy hogyan is lenne a legkényelmesebb, és körülbelül 10 percbe telne, pláne ha még a buszt választom is. Ez a szörnyű csak, hogy valaki ennyire függjön ettől az oldaltól, hogy a következő kérdése az lesz, hogy vegyem föl a kabátomat, mert olyan nehéz. Mi nem vagyunk feszültek, inkább neked kéne szégyellned magadat, hogy ilyeneket kell megkérdezned.
2011. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!