Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a lóról?

Mi a véleményetek erről a lóról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a tapasztaltabb lovasok mit szűrnek le a képek és a hirdetés alapján, megérné-e az árát, hibák esetleg...


A link:

[link] Php? Page=hirdreszletek&hid=83875&lapszam=&rendstr=&fromfo=


2012. jan. 2. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem jó a link. Belinkelnéd újra az oldalt?
2012. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nahát, elnézést kérek! Remélem most jó lesz:


[link]

2012. jan. 2. 13:23
 3/19 anonim ***** válasza:

Kezdő lovasnak nagyon jó, mert be van tanítva, a természete is elég jónak tűnik. Szőrén is ülnek rajta, nyugodt paci lehet.

Meg szép is. Van lóútlevele és származási lapja is, szerintem 280 ezret nagyon megér.

Emellett szerintem az látszik, hogy muszáj eladniuk, de foglalkoznak vele, és szeretik.

Bár én kicsit fiatalabbat vennék.

2012. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt írják, kifogástalan egészségi állapotú, ezzel szemben a lábai olyan oszlopok, hogy ránézni is durva. Ennek a lónak már többször kiszedték az inait, ahogy látom és nem is jött helyre. :-(
2012. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ó. :( Oszlop-lábak? Ez pontosan mit takar egy lónál?


Én is nagyjából arra következtettem, mint az első válaszoló, viszont tapasztalataim alapján eléggé el vannak szállva a lóárak, inkább túl vannak árazva, mint alul. Ezt viszont laikusként is meglehetősen olcsónak találtam, úgyhogy gondoltam, hogy valami probléma lehet vele, amit én nem látok. Nekem szépnek tűntek a lábai, de akkor valószínűleg ezért ilyen "olcsó".

Pedig olyan szimpatikus a szöveg is, úgy tűnt jól bánnak a lóval.

2012. jan. 2. 13:48
 6/19 anonim ***** válasza:
A képek alapján nem venném meg. Igaz látszik, hogy a lovas nem a legjobb, de a ló feje az egekben támaszkodás 0. Megnézném élőben. Ha csak hobbyra kell, akkor lehet érdemes megvenni, de vigyél magaddal állatorvost is.
2012. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem nem jön be. :/

A feje mint a templomtorony és rendben hogy van fent róla olyan kép ahol szőrén lovagolják, de kéne egy nyerges meg ahol csak simán áll, mert így a hátából nem látszik semmi.

A lábai meg..placcs

2012. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A kötőfék is ott van kantár alatt, az már valami sunnyogást sejtet, mert normál esetben az ember leveszi. Pláne ugye zsinór kötőfékkel nem kötjük ki a lovat, szóval eleve nem lehetne rajta kantározás előtt.

A csávó így ránézésre nem megy szépen, bár lehet ez sima lovas hiba is.

Olcsónak amúgy ez nem mondható, hiszen 13 éves ló, még a papírjai és szerényke versenymúltja ellenére is maximum reális lenne ez az összeg a jelenlegi lópiacon.

2012. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pontosan ilyen észrevételekre voltam kíváncsi, sokat segítettetek! :)
2012. jan. 2. 14:32
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves utólsó, a 13 év egyáltalán nem sok egy lónál, sőt, sok ló ilyenkorra "érik be", ilyenkor teljesít a legjobban. Egy 13 éves ló még a legkevésbé sem öreg.

Kérdező, a ló lábain egyáltalán nincs meg az inak vonala, olyan, mintha egy-egy oszlop lenne, rettenetes.

Az, hogy kötőfék van a lovon a kantár alatt, nem mérvadó, sokan csinálják így, nem elegáns, de nem kell belőle különösebb következtetéseket levonni.

Én a nulla támaszkodással sem foglalkoznék, szőrén megy rajta egy láthatóan nem túlképzett lovas, nem jelent semmit, ezt nem venném hibának, ha nem lenne gondja a lábaival, kipróbálnám és kiderülne, milyen szinten van lovagolva.

2012. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!