Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olcsó és minőségi lovagló...

Olcsó és minőségi lovagló ruhát egyáltalán tudok szerezni?

Figyelt kérdés
Van egy passzos nadrágom, nem tudom, hogy jó - e, de a kobak meg a csizma jobban érdekel.Hetente egyszer - kétszer járnék.Kb.mennyibe kerül egy komplett lovaglócucc ?
2012. jan. 5. 18:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De a csizma, amit megnéztem, kezdő lovasnak volt kiírva.A barátnőm is csizmába jár,és úgy tudom vágtázni tanul.
2012. jan. 6. 16:51
 12/21 anonim ***** válasza:
Gondolom az is gumicsizma, nem az a parasztos fajta, hanem lovaglós formájú. De télen kb. belefagysz, nyáron meg beleposhad a lábad.
2012. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Egyszer lovagoltam gumicsizmában, soha többet nem szeretnék.

Nehéz fel-levenni, télen hideg, nyáron meleg, belebüdösödsz, nem tudod leengedni a sarkad. szóval nem jó, sokkal jobb a lábszárvédő plusz lovaglócipő, azokból is inkább a bőr.

2012. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Gumi lovagló csizmát ne vegyél! Én is vettem anno de rossz nagyon. Télen hideg, nyáron meleg, én max lovat mosni meg trágyázni húzom fel.

Szóval inkább lovaglócipő + hopilet

2012. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Csizma lehúzót is feltalálták, de a barátnőm folyton abba jár, soha nem panaszkodott.Egyszer az osztállyal sáros helyre mentünk tavasszal, meleg is volt és a egyik lány lovaglócsizmába ment és csak annyi baja volt, hogy fájt a lába a sok sétától.Nem volt melege a csizmába.
2012. jan. 7. 12:46
 16/21 A kérdező kommentje:
És nem gumiből, hanem bőrből van, mai megtetszett.
2012. jan. 7. 12:47
 17/21 A kérdező kommentje:
*ami
2012. jan. 7. 12:48
 18/21 anonim ***** válasza:

Új bőrcsizmát nem kapsz 10-ért.

Te kérdeztél dolgokat, mi válaszoltunk, a tapasztalatunk alapján.

Nem muszáj hallagtni ránk, vehetsz gumicsizmát is, de akkor is szar lovagolni benne.

2012. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én elég sokáig lovaglócsizmában lovagoltam, és mindig mondták, hogy nyomjam le a sarkam, stb. Aztán kaptam egy lábszárvédőt+lovaglócipőt és sokkal jobb volt. De nekem enniyra nem volt kényelmetlen, de azért a cipő mégis csak jobb:) Szerintem simán megpróbálkozhatsz a csizmával, de télleg lefagy a lábad.
2012. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hetente egyszer járnék lovagolni.Nem hinném, hogy annyira számít, hogy nyáron fél - egy órát csizmába vagyok.Jó, de azért megfogadom a tanácsotokat, és nézek lovagló cipőt.Nekem édes mindegy.A Decathlon vásárlói véleményeknél azt írták egy lovaglócipőhöz, hogy megfagyott benne.A barátnőimet is kikérdezem mégegyszer és köszönöm a válaszokat.Segítettek.
2012. jan. 7. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!