Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Titeket nem nyugtatnak meg a...

Titeket nem nyugtatnak meg a lovak?

Figyelt kérdés
volt olyan mikor irtó dühös voltam valakire és lementem a lovamhoz lovagolni és hirtelen sokkal jobb lett.:D
2012. jan. 7. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megnyugszok tőlük.:)
2012. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már attól kicsit lenyugszom, hogy tudom, hogy megyek lovazni. Mire odaérek, meg főleg mire felülök, már nem idegeskedek, így a lóra se ragad át.

Amióta gyakrabban járok lovazni, sokkal jobban érzem magam, a fejem is kevésbé fáj :)

Nagyon jó terápiás állatok! (találkoztam olyannal is, aki teljesen antiszoc volt, aztán mióta lovagol sokkal normálisabb :)

2012. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
én az autómmal vagyok így
2012. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első és második: a lovak csodás állatok lehet hogy ti nem így látjátok de szerintem aki kedveli a lovakat az nem így gondolja mint ti!

amúgy lovagoltatok már?:)



köszönöm a válszokat!

2012. jan. 7. 11:58
 5/10 A kérdező kommentje:
hogy lehet kitörölni a kommentet?? :O csakmert ők kitörölték -.-"
2012. jan. 7. 12:10
 6/10 anonim ***** válasza:
már a gondolatuktól is megnyugszom, ha ideges, vagy szomorú vagyok...:)
2012. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Kommentet csak moderátor törölheti ki, ha jelentik neki.
2012. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De teljes mértékben..már a jelenléte is nyugtató..nemsokára indulok is kicsi Kedves szivemhez.. :)
2012. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
engem is mindig megnyugtat, mégpedig azért, mert ő nem haragszik rám, ártatlan a tekintete, a másik meg ha én se vagyok dühös rá, akkor ő ezt érzi, és ő is kedves veled
2012. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mielőtt megyek a lovakhoz, teljesen "felpörgök", de ezt szerencsére levezetem az oda vezető 8 km-es bicikliút során.

Engem nagyon kikapcsolnak a lovak. Jó a nagy nyüzsgésből kicsit kibújni.

Imádok leülni a legelő közepére és közbe nézni, hogy legelésznek a lovak.

Volt már olyan, hogy nagyon magam alatt voltam és otthon próbáltam tartani magam, nem kiborulni, de amikor odaértem a lovakhoz (egyedül voltam velük), oda jöttek hozzám és elkezdtek bökdösni az orrukkal. Na akkor elsírtam magam és ott pityeregtem mellettük. Nagyon jól esett, hogy odajöttek és érezték, hogy baj van. :))

21/L

2012. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!