Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 70 kilósan megtanulhatok...

70 kilósan megtanulhatok egyedül felülni a lóra?

Figyelt kérdés

Természetesen szőrén.


Gondolom nekifutásból nem fogok rátehénkedni a hátára, mert még a végén össze esik, de ha helyből megpróbálok felkapaszkodni rá?


166 cm a ló marmagassága, kisbéri félvérről van szó.

Én pedig 178 cm lány.


2012. jan. 7. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
még nekem sem megy pedi én csak 48kg vagyok...meg fölösleget egyedül azért vannak felszállók..mit akarsz te szőrén?
2012. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Természetesen lovagolni szeretnék.
2012. jan. 7. 18:50
 3/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló... bár ne válaszolnál ilyen stílusban...

Nem attól függ, hogy hány kiló vagy, hanem hogy milyen a technikád. Szóval nem azon múlik, hogy 70 kg vagy vagy csak 58.

De jó ötletem nincs, én próbálkoztam sok féle képen még nyáron, de nekem nem sikerült :D

2012. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megtanulhatsz felszállni szőrén. A súlyodnak ehhez semmi köze! Semmi akadálya sincs annak, hogy valaki megtanuljon szőrén felülni. Minden gyakorlás kérdése, és a technikáé. Sok sikert!


Azért azt szeretném megkérdezni még az elsőtől, hogy mégis honnan szeded, hogy ha te nem tudsz megtanulni, akkor más se?

2012. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
178 cm-hez nem sok a 70 kiló, viszont a ló elég alacsony hozzád... Egyszerűbb egyébként odavezetni valahová, és felmászni rá, pl odateszel egy stabilabb széket, vagy valami sámlit, vagy megkérsz valakit, hogy feldobjon, de szerintem ne ugrálj csak így fel a lóra, mert attól, hogy nem vagy kövér, mert a magasságod megvan hozzá, azért a 70 kiló mégiscsak 70 kiló egy ekkora lónak...
2012. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, hogy odavezetem valamihez, de ellép onnan. Egyébként ezeken a lovakon még csak nem is ügetünk, csak lépés van, szóval nem terhelem agyon a lovat. Egy 180 c,-es marmagasságú lovon lovagolok intenzívebben, de ritkábban sajnos.

Azért gondoltam a szőrén lovaglásra, mert akkor a nyereggel is kevesebb súlyt kellene cipelnie a lónak, és az ülésem is stabilabbá válna.

2012. jan. 7. 19:24
 7/17 A kérdező kommentje:
És 5 kg-ot mindenképpen szeretnék fogyni. :)
2012. jan. 7. 19:24
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát ennyi kilót senki se fog feldobni. Multkor edzőm meghúzta a hátát egy ilyen súlyú csajszi miatt. Szerintem keress egy létrát vagy valamit amire fel tudsz állni.

Amúgy meg. Már miért ne tudnál felszállni ennyi kilóval? Ez csak hajlékonyság kérdés. Vagy neked túl nehéz a súlyod. Az más..

2012. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Miről beszéltek, válaszolók???


70 kilóval hogy ne tudná valaki feldobni? És a lovat sem terheli meg ennyivel!

Én a magam 56 kilójával is feldobom a 90 kilós barátnőmet is. A volt edzőm is van majdnem 100 kiló, és a lánya dobta fel.

Azért kell a lábat úgy fogni, ahogy. Mert nem az egész súlyát kell megtartanod, ezért nem emelés, hanem dobás.

2012. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az edzőm 160 cm magas férfi, lazán feldob a 180 cm-es lóra, ezzel nincs gond :)

Nem vagy egy hájpacni, nem úgy kell elképzelni. 178 cm vagyok nem 150. :))

2012. jan. 7. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!