Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladó lovat olcsóbban tudtok?

Eladó lovat olcsóbban tudtok?

Figyelt kérdés
Valószínűleg lesz lovam, és szeretnék olcsón. (nem azért mert nincs pénz, a szüleim a bértartást tudják fizetni, csak nekem kell megvenni és nem igazán találok olcsóbban.) Tudom, hogy az olcsó ló biztos beteg, meg minden, de tudom, hogy vannak/voltak olyan emberek, akik ingyen kaptak mondjuk vagy olcsón egy lovat, mert kehes volt, vagy kisebb betegsége volt stb. Ha tudtok olcsón lovat akkor nagyon köszönöm, vagy esetleg olyan keresőt, ahol tudok olcsóbb lovakat!Tudom hogy mivel jár, van rá pénzünk, bértartásban lesz.
2012. jan. 8. 18:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ja, hogyha olyan ló, amelyik nagyon szép, vagy kivétel, akkor akár 250.000 ft, vagy azon kicsit felül is lehet :)
2012. jan. 8. 21:08
 12/27 A kérdező kommentje:
19:00: Énis néztem, nagyon áron alul van :) Köszönöm!
2012. jan. 8. 21:27
 13/27 anonim ***** válasza:
Én tudok egy sodrottat 300 000 ért ,de ennek lehet nemsoká csikója is lessz ,mivel egy mezőhegyesi nóniusszal van fedeztetve.
2012. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Minimum 250-ben gondolkozz, és álatorvossal, edződdel menjál lovat nézni!

Nagyon-nagyon szerencse kell, ha 180-ért szeretnél belovagolt lovat.

A kehesség nagyon nem kis betegség.

A lábait is nézzétek meg alaposan.

És beszélj a szüleiddel, mert lehet hogy megveszed 150-ért, de még 400-at ráfordítotok a kisebb betegségek kelzelésére, akkor igen csak rosszul jöttök ki.

2012. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) Van rá pénz bőven csak nekem kell megvennem, nekem meg ugye nincs annyi :D
2012. jan. 8. 22:38
 16/27 anonim ***** válasza:

Értem én, csak próbáld meg megbeszélni velük, főleg ha bőven telik rá, és csak elvi kérdés h te vedd meg, h sokkal rosszabbul jártok egy olcsó, de beteg, rosszul belovagolt lóval, mint egy drágább, de egészséges, és jól belovagolttal.

Mert többnyire több pénzért jobbat kapsz :) (nem mindig)

Szóval hogy esetleg vegyétek meg felesbe, és akkor máris 400 körül nézhettek, amiért már nagyon tuti kis lovakat lehet venni. Vagy kinéztek valamit, és beleadod amennyid van, a többit meg később törleszted.

2012. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ÉS milyen fajtákba gondolkodtál?
2012. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!