Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladó lovat olcsóbban tudtok?

Eladó lovat olcsóbban tudtok?

Figyelt kérdés
Valószínűleg lesz lovam, és szeretnék olcsón. (nem azért mert nincs pénz, a szüleim a bértartást tudják fizetni, csak nekem kell megvenni és nem igazán találok olcsóbban.) Tudom, hogy az olcsó ló biztos beteg, meg minden, de tudom, hogy vannak/voltak olyan emberek, akik ingyen kaptak mondjuk vagy olcsón egy lovat, mert kehes volt, vagy kisebb betegsége volt stb. Ha tudtok olcsón lovat akkor nagyon köszönöm, vagy esetleg olyan keresőt, ahol tudok olcsóbb lovakat!Tudom hogy mivel jár, van rá pénzünk, bértartásban lesz.
2012. jan. 8. 18:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

[link]

Tudom 300.000 Ft, de olyan szép! :)

2012. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Khm.. Kehes lovat egyáltalán nem lehet lovagolni, ha jót akarsz neki, és kicsit beteg lovakat is csak óvatosan... Hobbylovak között keresgélj, lehet olcsókat találni, de mindenképp nézzétek meg vétel előtt edzővel és orvossal, és egy tapasztalt lovassal, aki kipróbálja...
2012. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szia ! amit a 19es küldött nagyon szép ! és nem is olyan drága :O

én megvenném ..nagyon tetszik:D:D.

2012. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ne izgulj vannak cigányok akik pár forintért vagy pár üveg alkoholos itókáért már adnak lovat.
2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!