Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ayres terápiás függő hintát...

Ayres terápiás függő hintát szeretnék kisfiamnak vásárolni. Nem találok csak nagy drágát 38. 000. -Ft csak a háló. Nem tudtok valahol olcsóbban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, szuper minőség, a kisfiam nagyon szereti. Az ikeában hasonló van, mindjárt belinkelem.

[link]

Ezek ugyanazt a célt szolgálják, mint a háló, csak olcsóbbak.

2011. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 3000-ért vettem a teszkóban. 2 éve használjuk, minden rendben van vele.
2011. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

amúgy nagyobb hipermarketek, obi, praktiker, mindenhol sokkal olcsóbb, mint amit írtál.

Nekünk is kész tornaterem a lakásunk a gyerek terápiája miatt, de mindent sikerült tök normális áron kifognunk, szólj, ha más eszköz is kell, szívesen adok tippet honnan szerezd be.

2011. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek az eszközök amiket belinkelték egészen kicsi korban valóban jók, nekünk is voltak ilyenek meg csinált is a férjem minden félét. A mi kicsink 2,5 éves neki ezek már nem jók. Nekünk már a háló kell, próbáltuk megoldani függőágynak a hálójával, de nem jó, mert túl nagy távolságban van szőve és nem olyan anyagból van, túl sokat enged. Csak azt nem értem, hogy egy darab hálóért, hogy van pofájuk elkérni ennyi pénzt:-( a huple gömböt is igaz használtan meg tudtam venni 20.000-ért, de az legalább strapabíró! Már arra is gondoltam, hogy keresek valami halász és megkérem csináljon egy ilyen hálót.
2011. dec. 8. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
azz Ikeás hinta 100 kg használható. Én az 5 éves fiamnál használom söt az oviban is ez van és 5 éves gyerekek használják.
2011. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én fiam 3 éves lesz és mi az első képen lévőt használjuk. Még én is kényelmesen beleférek, 80 kg-ig lehet használni. Pont azért vettük, mert ezt nagyon sokáig tudja használni. Ismerem a hálót, az nem olyan kényelmes mint ezek. Annak idején én is a hálót akartam megvenni, de rátaláltam erre. Az ikeás is nagyon jó és sokkal olcsóbb mint a másik.
2011. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok hozzászólni hol tudnál olcsóbban illetve helyette mit.

De ha nincs helyettesítője olcsóbban, akkor az sajnos egyet jelent, ennyit ér az a dolog. Mert maga az anyaga ennyire drága és ilyen minőség.

Én gyerekjátéknál tapasztaltam, a horror árú törhetetlen műanyag játékoknál, hogy mondta ezzel foglalkozó ismerős, maga az alapanyag a minőségi műanyag ennyi.

Úgyhogy itt is az lehet, maga a háló ennyi. Mert biztos van valami olyan tulajdonsága ami ekkora értékűvé teszi.

Hiába keresel halászt, ha ugyanolyan anyagból készíti, arra még rárakódik az élőmunka ára, szerintem még a duplájába is kerülhet.

2011. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!