Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovardák vannak, ahol...

Milyen lovardák vannak, ahol jófejek és nyugodtak az oktatók, illetve lovak egyaránt - Pest megyében?

Figyelt kérdés

Kezdő lovasok vagyunk, párom még életében nem ült lovon, de szeretne lovagolni tanulni.

Neki keresek lovardát, de nem vagyok ismerős Pest megyében, csak ott találkozunk hétvégén pár napot, mert nagyon messze lakunk egymástól.

Emiatt egyébként nem tudnánk például 4 ezer Ft / órát kifizetni... és nagy előny, ha Budapesten van, vagy nagyon olcsón el lehet jutni onnan az ajánlott lovardába.


Nem akarom, hogy rossz élményei legyenek elsőre-másodikra, ezért fontos lenne jó lovardára bukkanni. :)


Köszönöm előre is a segítséget!


2012. jan. 10. 13:51
 1/6 lola477 válasza:

Szia!

Pomázon van egy nagyon jó lovarda 1500/40 perc vagy 1000/ 20 perc a lovak eszméletlen nyugodtak az oktató nagyon jófej én is idejárok kb 2 hónapja járok hetente 2x és már egyedül ügetek egy Fríz lovon....:)

2012. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Nem tudod esetleg, van-e honlapjuk? Illetve valamilyen elérhetőséget tudsz adni? Mennyi idővel előtte kell bejelentkezni? Ezen a hétvégén megyünk Budapestre.

2012. jan. 10. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Csömörön tudok egy jót, megy oda busz, onnan meg egy kicsit kell sétálni.

Ha érdekel, írj magánt :)

2012. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ismerős Pest megyében, ezt ajánlom:

www.lovasok.hu

Itt fent rákattintasz a lovardák menüre, kiválasztod a megyét és kész!

Egyébként én ajánlom a Pilisjászfalun található Unikornis Lovardát. Ha nincs bérleted, akkor 3300 Ft 45 perc (de általában 60), ha van, akkor csak 3000 Ft.

Az oktatók jó fejek, legalábbis akiket én ismerek. A lovak kissé öregek, de én szeretem őket, és jól mozognak szerintem. Osztályban érdemes menni, mert van egy ló (Vista), aki mostanában néha bakolgat, de nem vészes, én még egyszer sem estem le. A többi lóval semmi ilyesmi nincs. Annyi, hogy 1/4 órával előbb oda kell menni, mert sokszor kell nyergelni a lovat (már persze, ha tudod, hogyan kell, ha nem, akkor megcsinálják az oktatók).

2012. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pomázi lovarda engem is érdekelne, köszönöm, és bocsánat az off-ért!
2012. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 miki 2000 válasza:
ocsán van az eguina lovasfarm de alsonémedin az amadeus sport egyesület is jo
2012. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!