Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovastáborok Pest megyében/kör...

Dinaa :D kérdése:

Lovastáborok Pest megyében/környékén, jó áron? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve járok táborokba, eddig ugyanarra a helyre jártam, de ott abbahagyták a táboroztatást :| A jó árral arra céloztam, hogy ne legyen egy vagyon, tehát kb. 40-45.000.ft alatt ;) A lovasok.hu-t már néztem, sok jót találtam, de tapasztalatokra vagyok kíváncsi :D

12/L


2011. okt. 8. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Ócsai lovastábort,egy hetes, és nyaranta szervezik meg. Nekem nagyon sok szép emlékem van onnan. :)
2011. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előző: köszi a választ :) egy árat tudnál írni? ez bejárós tábor vagy "ottalvós"? az Equina Lovasfarmra gondolsz? :)
2011. okt. 16. 18:41
 3/3 anonim válasza:
Királyréti lovardába NE! Verik a lovakat meg sokszor éheztetik őket, nem érdemlik meg hogy pénzt kapjanak a táborozásért. Én is voltam ott egy táborban, de nem bírtam nézni ahogy bánnak szegény lovakkal. Az egyiknek véres volt már az oldala az ostorcsapásoktól, csak mert megijedt valamitől az erdőben... Akkor mondtam hogy én haza megyek.
2014. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!