Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Itt tanítanak ugratni, és...

Itt tanítanak ugratni, és adnak lovat is?

Figyelt kérdés
[link] A lépés ügetés vágta már perfektül megy, az oktató ugratni nem akar tanítani ezért gondoltam erre.
2012. jan. 13. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%, hogy van, elég komoly helynek tűnik, bár így nem böngészgettem, de találtam az oldalon díjugratós képeket, meg híreket, cikkeket, tehát biztosan nem csak messziről köszönnek vissza ebben a szakágban. :)
2012. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátnőmék már lovagoltak itt, de nem ugrottak, és a weboldalon nincs leírva, csak az hogy 8 alakalom 10000 forint. Amúgy jó hely, szoktak itt versenyek lenni:)
2012. jan. 13. 21:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a segítséget, ha valaki lovagolt már itt, vagy akármi, az nyugodtan írja le, ne tartsa vissza!:))
2012. jan. 13. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd fel őket (persze ne most este :P), hogy van-e ott ugratási lehetőség.
2012. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintetek komolyan fognak venni? 14 éves vagyok:S
2012. jan. 13. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
A lovasakadémia profi hely, ha valakinek van tehetsége és szorgalma, versenyre is viszik, ottani lovakon. Minden szakágban nyomják, jók az edzők, ha valóban komolyan gondolod, menj oda bátran. De ott tuti nincs nyavalygás, edzés kihagyás és hasonlók, az maradhat ott, aki képes dolgozni.
2012. jan. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 8 alkalom 10 000 az nem is olyan vészes, mert akkor 1250-re jön ki egy alkalom. Bár kérdéses, hogy egy alkalom mennyi időben, mert pl Kaposváron 20 perces foglalkozásért 2x ennyit kérnek.
2012. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg egy óra az fél óra, de azt mondták a barátnőmék, hogy ők kb 3/4-et lovagoltak.
2012. jan. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!