Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnék venni olcsóbban...

Hol tudnék venni olcsóbban ilyet? Lábvédő kengyelre.

Figyelt kérdés

[link]

Netről szeretnék rendelni. Használt is jó.

Esetleg nincs valakinek itt eladó?


2012. jan. 16. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
én nem vennék ilyet a helyedben, szerintem balesetveszélyes. Ha meg az a bajod hogy mindig belecsúszik a kengyelbe a lábad akkor nyomd le a sarkad és nem lesz ilyen probléma. Még nem láttam ilyet sehol sem, nem hinném hogy találsz használtan. Bocs az off-ért, nem belédkötni akartam.
2012. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amminite:


Ez balesetveszélyes? Pont az a lényege, hogy nem engedi becsúszni a lábat. Távlovas kengyelnek is hívják, mert főként azok alkalmazzák. Így sportcipővel is biztonságosan lehet lovagolni.


Kérdező sajnos nekem nincs eladó. Esetleg paci.hu-n az eladó felszerelések közt nézz szét v lovasok.hu-n.

2012. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor elnézést a válaszért, én még nem láttam ilyet
2012. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem balesetveszélyes az ilyen kengyel, hanem épp azt hivatott elkerülni, hogy a lábad a kengyelbe szoruljon. Amúgy meg, ha használhatnak biztonsági kengyelt, akkor miért ne lehetne ilyet használni? Használtan nem tudok ilyet, de már láttam újan eladót, és nekem is megfordult a fejembe, hogy veszek egyet csak úgy tartalékba.
2012. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Távlovasok gyakran használják, mert csak akkor lehet nyitott kengyelt használni versenyen, ha sarkas a cipő rajtad. Viszont amikor esetleg egy hosszú távú versenynél kilométereket sétálsz, futsz a ló mellett, azt sportcipőben kényelmesebb. Azt viszont csak a kosaras kengyellel engedik, mert megakadályozza a láb belecsúszását a kengyelbe.

Magam részéről mondjuk én annyira rühellem, hogy inkább lovaglócipőben futok, mintsem ilyennel lovagoljak, de van, aki esküszik rá, szereti.

2012. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!