Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol és milyen végzettséggel...

Hol és milyen végzettséggel képeznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden: lassan 15 éves lány vagyok és gimiben kilencedikes. Már most gondolkodom azon, hogy mi lesz 3 és fél év múlva -merre, hova tovább. Sokak szerint nagyon jó a megnyilvánulásom, és a beszédkommunikációm is kiemelkedő. Ez alátámasztható azzal is valóban, hogy ált. iskolában több szépkiejtési versenyen első voltam, de minimum, hogy benne voltam az első háromba. Ez alapján el tudom magamról képzelni (és mások is), hogy szinkronszínésznő/ hírbemondó/ kommentátor legyek.

Kérdésem: hol képeznek ilyen embereket és milyen végzettséggel; főiskola/egyetem?

Előre is köszi gyors válaszaitokat!!! :)


2012. jan. 14. 21:33
 1/1 anonim válasza:
szinkronszínészeket OKJ-n képeznek, de elmehetsz a színművészetire színművésznek, onnan kikerült színészek is szoktak szinkronizálni. Hírbemondónak sztm média, és kommunikáció szakon kell végezni.
2012. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!