Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó lett? Jópár...

Szerintetek jó lett? Jópár dolog kimaradt, de nem bírtam ki, hogy ne töltsem fel.

2012. jan. 16. 20:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hahó! túl gyorsan váltogatják egymást a képek? Légyszi válaszoljatok:)
2012. jan. 23. 19:47
 12/12 anonim ***** válasza:

Én laikus vagyok,így nem biztos hogy jó tanácsot adok.Ezért ha tanácsot nem is,de a véleményemet leírom.

Kicsit tényleg gyorsan váltakoznak a képek.Éppen nézegetném,hogy kik vannak rajta,hogy néz ki a ló,de nem tudtam nézegetni a képeket mert már másik jött.Gondoltam,majd azt nézegetem egy kicsit,de már az is vált.

Nekem laikusnak egy picit zavaró,hogy képeket nézek( és így képeket várok) majd hirtelen és gyorsan jön egy homályos,rossz minőségű videó felvétel amit szintén nem tudok "élvezni" mert rögtön vált képre..Majd videóra..

A zene nekem elmegy,úgysem értek hozzá,hogy ilyenkor milyen zenéknek kellene mennie..

2012. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!