Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet millirayra használt...

Hol lehet millirayra használt órát venni?

Figyelt kérdés
Milyen órát használnak rá? Gondolom stopperes jó nagy kijezővel de olyat honnan lehet szerezni?

2012. jan. 17. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Hacsak nem többcsillagos, háromszakaszos nemzetközi versenyeken indulsz, semmi szükséged órára. Magyarországon a nemzeti bajnokság terepversenye is csak a cross-ból áll, vagyis az akadályos részből. Akkor meg úgy sincs időd az órádat lesegetni...

Az óra akkor fontos (egyébként normál stopperes, nagy kijelzőjű órát egy sima órásnál vehetsz) ha a terepverseny háromszakaszos, mert akkor tudnod kell, hogy pl. a steeple-n mennyi időd van még (túl korai beérkezés is pontvesztés), stb.

2012. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem vagyok képben. Az óra gondolom neked kell a lovon? Szerintem nem nagyon fogod tudni nézni menet közben, hacsak nem valami karóra. Amúgy az órásnál ezer meg ezer féle van, biztos találsz neked valót.
2012. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra akarom használni hogy mérjem azt, hogy mennyi időt vágtázok a lóval. És nem akarok a telefonnal szórakozni..meg millitaryzok és hát gondoltam a profik vmi spéci órát használnak.
2012. jan. 17. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is nyomtam a militaryt egy ideig - most pici gyerekeim vannak, így nem versenyzem - de mindig óra nélkül. Sőt, még távlovagláshoz sem használtam semmi extra órát, pedig ott az idő elég fontos. :-)

Ha szeretnél egy órát, elég egy sima, normál, jó nagy kijelzős stopperes óra, azt bárhol kapsz.

2012. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod mi lenne a legjobb? Valami jó nagy kijelzőjű stopperes karóra. Megnyomod a gombot, csak rá kell pillantani, nem kell előbányászni sehonnan.
2012. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt szeretnék, csak nem tudom honnan lehet ilyet kapni
2012. jan. 19. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Órásnál:)
2012. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!