Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy Angol Telivért aki verseny...

Egy Angol Telivért aki versenyzett könnyü átlovagolni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Lótól és lovastól is függ.
2012. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem!Mindenféle képpen tapasztalt lovassal akarom átlovagoltatni ha megvenném csak hát ugye az pénzbe kerül...a barátnőm akivel együtt tartanánk a lovat ő örülne neki ha ilyen maradna de én pedig szeretek nem csak száguldozni hanem lovardában szép nyugodt vágtában közlekedni...a kettő megoldható?
2012. jan. 17. 15:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy megoldható, a jól idomítottság nem egyenlő a punnyadtsággal, attól, hogy tud összeszedetten, röviden vágtázni, még nem azt jelenti, hogy ha meg van adva neki a jel, akkor ki ne tudna lőni 300km/h-val :D

Csak tényleg hozzáértő segítségével csináljátok, és sok türelemmel, akkor nem lesz gond. :) Nekünk is van ilyen lovunk, már lassan 1 éve lovagolva van, de még mindig van, hogy kiszámíthatatlan, elkattan az agya, kell még neki egy jó ideig a kontroll. :) Sok sikert!

2012. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
egy röntgent mindenképpen lövessetek a lábáról, galopplónál sose tudni.. ha ketten vagytok rá, akkor olcsón meg lehet úszni, összesen 60-70ezer körül van a négy láb röntgen
2012. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az utolsó pedig rávilágitott a problémájára a pacinak mert hogy volt aki azt mondta h lógós hosszú csüdje van és hát ugye az nem a legjobb dolog...
2012. jan. 17. 17:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Aki ezzel foglalkozik, az biztos, hogy át fogja nektek tudni lovagolni, de ti magatok szerintem ne foglalkozzatok ilyennel, mert nagyobb baj is lehet belőle.
2012. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De szerintem a hosszú csüd nem olyan nagy probléma, ha vigyáztok rá és hobbi szinten lovagoljátok.
2012. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mi is a verseny pályákról vettük a lovunkat. És a kislányom versenyzik vele gyermek ügyességibe. :)

Először csak rohanni tudott, hiszen erre lett nevelve. Ugrani ugyan nem tud, mert a lábait nem emeli eléggé az akadály felett (volt egy sántulás is miatta) de nagyon kis aranyos ló. Érdekes mert egyén függő is, de ha vele kiegyünk terepre csak kívül angol telivér, de teljesen független a többi lótól, lassú, nem siet, nem akar menni, már 3 éve van nálunk és hozzászokott hogy nem kell rohanni, de sokszor még így is vannak olyan esetek amikor a lányom nem tudja felvenni ügetésbe és ez nem lovas hibából. 1 hét alatt megtanítottuk ráfordulni vágtából kis körre és megtanult már sok mindent. Díjugratásba versenyzik ezért gyakorolni fognak még ugrani. :)

2012. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
[link] erröl a paciról lenne szó.
2012. jan. 17. 19:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha ez a ló valaha is versenyzett és csak ennyiért adják...Én utána kérdeznék, vagy nem tudom. Ez egy valamire való ménért nagyon nagyon kevés. Szép! De ezek csak képek. Olyan dolgokat írt le a leírásba amit ez ember maga is lát!
2012. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!