Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nincs olyan, hogy jó lábra...

Nincs olyan, hogy jó lábra ügetés? Akkor nekem mit tanítottak eddig?

Figyelt kérdés

Most olvastam egyik válaszban, amit fent írtam.

Nekem eddig úgy tanították, hogy akkor ügetek jó lábra, amikor pl. bal kézre lovagolok és amikor a ló a jobb mellső lábát emeli, akkor állok ki a nyeregből.


2012. jan. 18. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól tanították. Ezt melyik kérdésnél láttad?
2012. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2012. jan. 18. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah, most látom, az pont az én kérdésem. Én sem értem mit akar a válaszoló:D
2012. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remek! Már ketten vagyunk :)
2012. jan. 18. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
De van,pályán legalábbis biztos.Terepen annyira talán nem számít,de szinte minden eddigi lónál azt tapasztaltam,hogy egyik lábán kényelmesebb az ügetés,mint a másikon.
2012. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem a válaszoló lehet, hogy a lóra gondolt, mert azt hitte, hogy azt hiszem, hogy olyan az ügetés, mint a vágta, hoyg az egyik láb van elöl.
2012. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésben úgy hangzott, mintha a ló ügetne rossz lábra, ami igazából értelmetlen is lenne. (Vágta esetén ugyanis tényleg a lónak kell jó lábra vágtázni.) Ügetésnél viszont csak az ember tud jó vagy rossz lábra ügetni. Szerintem ezért írta úgy a választ a válaszadó.
2012. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a válaszoló arra gondolhatott, hogy a ló nem tud úgymond hamisan ügetni ( a hamis vágta mintájára) csak te tudod rosszul követni a mozdulatait
2012. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En irtam, es arra gondoltam, amit az utolso irt.
2012. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!