Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti kimennétek a helyemben...

Ti kimennétek a helyemben ilyen időben?

Figyelt kérdés

4 km-t (30-45 perc) kell sétálni a lovardához, mivel a hóban nem lehet biciklizni. Nálunk 20-30 cm hó van és meg is maradt. Ma ki akartam menni, de mára esőt mondtak, ezért nem indultam el, erre pedig nem esett semmi, csak 5 percig a hó.

Esőben nem szívesen sétálok egyedül az erdőben, pláne, hogy nem is biztos, hogy ott lesz a lovarda kapujának a kulcsa és akkor battyoghatok haza.


2012. jan. 19. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van saját lovad ott? Mert ha igen, akor mindenképp. Amúgy telefonálj oda előtte, hogy be tudsz.e menni, és máris nem lesz olyan zsákbamacska.
2012. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mázlista, bárcsak nálunk lenne ekkora hó! Én is biciklivel járok, amúgy kivisznek ha nagyon lehetetlen az idő.
2012. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az elég rossz hogy nem biztos hogy be tudsz jutni. Mért nem másoltatsz kulcsot.

Én biztos mennék, mondjuk lehet h nem minden nap, de heti 1-2-t tuti.

2012. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Busz nem jár arra felé?

Amúgy ha ilyen elhagyatott, erdős akkor egyedül nem szívesen mennék. Esetleg barátnőt vagy olyat aki oda jár lovagolni nem tudsz bevonni?

Vagy ha kocsival mennének érted? És oda meg kisétálnál..

Vagy ha vinnének-hozznának? Esetleg a többieknek a szüleivel is össze lehet beszélni, hogy az egyik visz titeket a másik hoz.

Mert most elég hamar sötétedik.

Amúgy ha megkérdezhetem hány éves vagy? A saját lovadat tartod ott vagy csak úgy kijársz a lovakhoz?

2012. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!