Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen tisztítószereket...

Milyen tisztítószereket használtok lovatokra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen fajta műanyag vakarót:

[link]

Jól át lehet vele masszírozni mindenét, és még a sörényére-farkára is lehet használni, nagyon szeretem, jól kitalálták ezt a kis darabot! :)


Ilyen patakaparót:

[link]

Az a jó, hogy a másik oldalán ott van az a sörte.


Szőrkefe:

[link]

Csak a hosszú szálú jöhet szóba.


Gyökérkefe:

[link]

Amit párszáz forintért megveszek a piacon a tisztítószeres nénitől súrolókefe néven :)


A jó öreg fémvakaró, ami kihúz a pácból, ha a lovacskám télen katonásat játszik, és sárkupacnak álcázza magát:

[link]


Sörényfésű, azokra a különleges alkalmakra, amikor a lovam saját magának próbálta meg befonni a sörényét... Sikertelenül :D

[link]

2012. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
hypó, domestos hidegzsíroldó, clin. xD
2012. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon vicces, mondhatom. Én is kb azokat, amiket az előtem szóló leírt, csak az első képen lévő műanyag izéket nem ,az valahogy nem jön be:D Helyette ezt: [link] (bocs nem enged linkrövidítőt használni). Ami a sárkupacnak álcázódó ló vakarását illeti, nekem ez jobban bejön: [link] Esetleg még sörényfényt, de ahelyett mondjuk jó gliss kur is, wu2-vel mosom nyáron. Patazsírt is használok. Ha vesezl patakaparót, akor arra figyelj, hogy legyen az egyik oldalán kefe, az jól jön. 2db szivacs: egy a hátsójához, egy másik meg a szeméhez, szájához. a többit előttem leírták.
2012. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és miben tároljátok?Van tárolóládátok? milyen? melyik a legjobb?
2012. jan. 19. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Amiket nem ajánlanék, azok ezek a dobozok:

[link]


Volt ilyenem, és meglepően kevés cucc fért bele, az a műanyag "patentja", amivel be lehet csukni meg 1-2-re tropa lett.


Nekem most ilyen vállra akasztható vászon "bödönöm" van, az oldalán zsebekkel, abban tök jól elférek :)

Képet sajna nem találtam.

2012. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet viccesen hangzik, de nekem szerszámosdobozom van. Amúgy én olyat szeretnék, amilyet az előttem szóló belinkelt, mert olyan izzasztóm nadrágom van, és ínvédőm lesz:D
2012. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért itt már beszéltünk tisztító eszközökről de még szerekről nem hangzott el egy szó sem kivéve a vicces barátunkról! vannak lovak amire lehet használni a Wu 2 őt de olyan érzékeny bőrű amire én a gyógyszertárból veszek érzékeny bőrű embereknek való tusfürdőt! de találkoztam olyannal is amihez csak a tiszta víz volt csak használható! a tisztító eszközöket pl. az istálló ablakba vannak be hagyítva! nem kell neki semmi lukszus körülmény csak az a lényeg ,hogy a paripa ne tudja meg rágni és ne ázzon meg!
2012. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Kösz emberek! xD
2012. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!