Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyikek a jó lovas filmek?

Melyikek a jó lovas filmek?

Figyelt kérdés

szeretnék lovas filmeket nézni(lehet akár animációs vagy rajzfilm is)

linkelnétek valamilyet


2012. jan. 19. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
fekete szépség (black beauty) meg most megy a mozikban egy (vagy fog) war horse-néven
2012. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Fekete Szépség tényleg jó.

Én még a Hidalgo- A tűz óceánját is szeretem és csak ajánlani tudom :)

2012. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jah meg van még egy ovas történet sajnos a cimét nem tudom, pedig nagyon szeretem. Afrikában játszodik a történet a ló meséli el, az anyja a vonaton ellett, bányához vitték őket, ő ott jóban akart lenni egy kanca csikóval de a csikó apja a vezér mén volt (meg a tulaj lova) közben össze barátkozott a lovász fiúval, később a csődör rátámadt de az anyja megvédte, sajnos elpusztult, ő pedig elmenekült a sivatagba, ott vándorolt, átélt kalandokat, talált egy kis tavat, majd kitört a háború az emberek elmenekültek, a lovakat hátra hagyták... ő visszatért immár felnőttként, és elakarta vezetni a lovakat a tóhoz de az öregcsődör nem engedte, de legyőzte így váltak vadlovakká... később a fiú felnőttként megtalálta őket, de nem ismertek egymása, ő megtámadta, és csak egy régi harmonika nótának köszönhetően ismerte fel a felnőtt lovász fiút...


ha ebből esetleg valaki tudja melyik filmről van szó az elmondhatná :D

2012. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

itt egy lista:

[link]

2012. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

megtaláltam saját magamnak :d

[link]

2012. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezek is jó filmek: vágta, pata-csata, a suttogó, szilaj(ez animációs), az álomodó
2012. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2012. jan. 19. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló, az a szabad, mint a szél. Tényleg nem rossz film amúgy.


Van még: Az ezüst Brumby, Suttogó, A lány és a Grand, Flicka, Vágta (nem a Nagy Vágta, csak simán Vágta), A paripa, Vakvágta a jövőbe, Moondance, aminek a magyar címe azt hiszem Holdtánc és Pepita. Meg ugyan nem film, hanem sorozat, a futótűz.


Jah, és van egy, a Gyerek a nyeregben, de azt NE akard inkább megnézni :D

2012. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Suttogó a kedvencem :)
2012. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A menedék 1-2 én imádom ❤❤
2017. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!