Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1 héten hányszor kell lovagoln...

1 héten hányszor kell lovagolni hogy érjen is valamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mi az a valami. Versenyzéshez illik miden nap, de hobbi szinten is azért kéne 2-3, hogy fejlődni is tudj. Ha csak úgy utazgatni akarsz a lovon kikapcsolódás képpen, akkor meg elég egyszer is.
2012. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak hobbizok, de minden nap lovaglok.

Heti 2-3 edzés hobbi szinten szerintem elég lehet. ;)

2012. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 6-szor lovagolok, egy nap akár több lovat is. Nyilván eleinte izomlázad lesz, úgyhogy felesleges túlerőltetni magad, de utána az a heti 4 alkalom az nagyon jó lenne. Csak ahogy azt észrevettem, nem azért nem mennek annyiszor, mert ne akarnak, hanem a pénz végett, hiszen a lovaglás költséges sport.
2012. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak hobbiból szeretnék de 1. nincs annyi pénzünk hogy minden nap bemenjünk és fizessük az órákat. 2.sok a lecke meg a tanulnivaló:(

hetente 1 vagy 2 alkalommal járnék

2012. jan. 21. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én heti egyszer jártam, még is fejlödtem. És nem csak utaztam a lovon.

Ismerek egy leányzót, aki szintén heti egyszer jár, és nyáron táborba, ö már ugrat is és kis versenyeken is elkezdett részt venni, ahol nagyon jo eredményt is elért. Kb 5 év alatt jutott el idáig. Szóval, ha élvezni szeretnéd a lovaglást, akkor szerintem a heti 1-2 (ahogy irtad) simán elég a lassu, biztos fejlödéshez.

2012. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig elég a heti 1-2, azzal is lehet fejlődni, de aztán kevés lesz...


Én most a heti 3-at próbálom anyagilag kinyögni. No meg időileg is.


Én is csak hobbizgatok, nem vagyok hűdejó, de nagyon szeretek lovagolni. Volt olyan, hogy csak a heti 1 ment, és akkor éreztem, h éppen csak szinten tart, nem fejlődök semmit.

Azóta fejlődtem valamit, mióta heti 2-3 alkalommal lovaglok, ugyan azt a lovat.

2012. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!