Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Bécsi Spanyol Lovasiskolába...

A Bécsi Spanyol Lovasiskolába belehet jutni lovagolni? Mit lehet erről tudni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te tévedésben vagy !Az nem kezdőknek van!Az egy profi klub!
2012. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ezért is kérdezem. Milyen szint kell oda, és hogy működik az? Az Eponában is van M szintű lovastudással oktatás, ahol már sokkal magasabb szintre készítik fel a lovasokat.
2012. jan. 12. 02:04
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tartod nevetsegesnek a kerdest ???!Ott profi dijlivasok dolgoznak nem kezdo senkik
2012. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nos, lehet, hogy ha Dallos Zsófi jelentkezne, őt felvennék. :-))
2012. jan. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért kell egyből leszólni. Igazából én is gondolkodtam ezen hogy hogyan lehet oda bejutni, ÉS nem azért mert be akarok valaha oda jutni, HANEM csak kíváncsiságól. Hátha tud valaki valamit róla. Értem?:DDDD
2012. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, engem is csak érdekelne, hogy mi alapján jutnak be oda a lovasok. Kíváncsi vagyok, hogy mi módon válogatják ott ki a lovasokat, mert ugye sok jó lovas van, de valahogy csak van egy út, ami oda vezet.
2012. jan. 12. 17:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Tehát lehet ismerősök alapján meg a versenyeken elért eredmények alapján. Illetve lehet jelentkezést küldeni majd be kell mutatni a helyszínen amit tud az illető a magasfokú díjlovaglás eleimei közül és ezt értékelik majd. Egyébként nem lehetetlenség oda bejutni. Ugyan nem oda de németországba meredithhez már nyári meló erejéig bejutottak kemény karc árán, de megérte azt mondta a jövőben mejd ad normális munkát is amikor már nem tanulok.
2012. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megint az utolsó vagyok. Még annyit, hogy nem attól füg hogy felveszneke hogy híres neves lovasember vagy. Sőt néha hátrány is.
2012. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Voltam ott, már kétszer is. Elmondták, hogy:

1. Minimum 170 cm-nek kell lenned;

2. A lábad legyen hosszabb, mint a felsőtested;

3. Ne legyél több, mint 60 kg.

Ezen kívül jó kiállásúnak is kell lenned, azért megválogatják, akiket felvesznek... Németül nem szükséges tudnod, elég, ha tudod igazolni, hogy európai vagy. És úgy emlékszem, ha tudsz lovagolni, annak csak örülnek. Ami a lovakat illeti, őket is megválogatják, csak bizonyos méretűek, a legtisztább fehérek, a legjobb mozgásúakat (leg-leg stb.) viszik oda a tenyésztőtelepről (már nem emlékszem, hogy az hol van, de van nekik, ahonnan a lovakat válogatják). És kizárólag csődöröket. Egy adott "szolgálat" után pedig azt hiszem visszakerülnek a tenyésztőtelepre. A lovak nevét illetően, nincs mindegyiknek külön neve, hanem az anyjuk nevét viselik, ami kicsit érdekes csődöröknél... :D Különben ha szeretnél oda menni, akkor ajánlom, hogy menj, és nézd meg, mert az abba belefektetett pénzt soha nem fogod megbánni. Képen teljesen más.

2012. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Én is beszéltem velük tavaly és azt mondták nincs mérethez kötve csak stílushoz mármint lovaglási stílushoz és igen is kötelező a német vagy a spanyol nyelv.
2012. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!