Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kobakot ajánlotok?

Milyen kobakot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Valahogy kinőttem az eddigi kobakomat, úgyh kéne egy új :(

Anyagilag nem vagyok a toppon, a nagyon teteje az 20000 Ft, de inkább 10 körül szeretnék.

Csak hobbyzok, pályán, terepen egyaránt.

Lényeg hogy jól szellőzzön, ne legyen állítható, és sokáig bírja :)


2012. jan. 22. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hogy hol adják. Ilyen kobakot vehetsz akárhol. A kínaiban vagy nagyobb lovas áruházakban tök 8. Én a kobakról beszéltem nem a dechatlonról, de örülök hogy neked ez jött le. Itt találtam ugyanis normális képet.


Nem hiszem el egyeseknek milyen jó dolgok van hogy egy nagy sportüzletet le fújjolnak, vagy azért mert más is fújjolja vagy azért mert ilyen jó dolga van! Nem hiszem el... xD -.-

A dechatlonba ha megnézed nem akármilyen kobakok vannak. Igen is nagyon jó minőségű kobakok vannak ámbár lehet hogy nem a széles választék. Már nem azért de ha 20.000-ért árulnak egy kobakot az már nem az utolsó kobak és ez a felépítésén is látszik.

Szégyen hogy már egyesek a dechatlont is úgy fujjolják mint egy utolsó kínait. Ilyeneket vinnék be egy nyomornegyedbe vagy Afrika szegény részébe és megmutatnám neki hogy ott hogyan élnek emberek és után ócsárolja ezt. Garantáltan ki se merné nyitni a száját. Szégyen!

2012. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És khmm...nem írtam a díjlovaglásról egy mukkot sem!
2012. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Jó ennyi! A nem mindegyik kép készült világkupán, de ezek nem házi versenyek, hanem nemzetközi versenyek.

2012. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Amiket linkeltél, azok nagy része GPA kobak, amit sajnos nem az én pénztárcámra szabtak :(

De nem is élversenyző vagyok, nekem az a lényeg h a funkcióját betöltse.

2012. jan. 23. 19:04
 15/19 anonim ***** válasza:

A díjlovaglásól az előző kommentelő írt, talán ha elolvasnád a kommenteket...


A képeken csak HASONLÓ kobak van mint amit a dechatlonban is lehet kapni, de rohadtul nem az!! Nem mindegy. Ez a stílusú kobak most a divat, de ettől függetlenül, ezeken a képeken nem dechatlonos kobakok vannak, messziről lehet hasonló de nem az, ez biztos.


A dechatlonban meg van egy kategória árban ami jó minőségű, de az olyan árban van, amit egy komolyabb lovasboltban olcsóbban megveszel, ugyan abban a minőségben.

És aki egy kicsit többet lovagol, és nagyobb tapasztalata van a termékek élettartalma terén, az tudja, hogy egy dechatlonos olcsó lovasgatya annak, aki minden nap lovagol , 1 hónap alatt tönkremegy valamint abszolút csúszós anyagból van, ami nem megfelelő a komolyabb lovagláshoz. (Persze hobbyra tökéletes).

A olcsó bőr termékeik meg még hobbyra se méltók. Most komolyan, láttad már azt az olcsó "nyerget" a dechatlonba?!! Szerinted az ez első lovaglásnál nem menne tönkre? És az kerül 60e Ft-ba! Azért már használható nyerget veszel.

A dechatlonban szinte minden sport termék a hobby szintre megfelelő minödségű ami elérhető árakon van (ami persze tökéletes annak, aki csak egy hobbyt szeretne) de most komolyan, olyan kobakot amit ott lehet kapni 12e, olyanból sokkal minőségibbet veszek egy rendes lovasboltban hasonló árakon.


Persze, ha valaki hobby szinten szeretné a lovaglást annak a dechatlonos cuccok elmennek, de aki egy kicsit is komolyabban akarja az álljon át egy minőségi boltra, mert a hülye is tudja hogy minőségi, hosszú távon használható, olcsó lovas cuccot nem a dechatlonba kell venni...

2012. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem van dechatlonos lovaglónacim, nincs vele gondom, mondjuk nem is lovazok minden nap, csak heti 2-3 alkalommal :S

Azt mondjuk el kell ismerni, hogy legalább olcsó, és arra hogy a gyerekek 1 évig heti 1 órát hordják, tökéletes :)

De a kobak az olyan, hogy abból jót szeretnék.

Most tattini, GPA, Casco között gondolkodok, de sajnos 20 fölött nem nagyon megy :(

2012. jan. 23. 21:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Khmm mondanám itt az előző válaszolónak! Nem mondtam hogy ugyan olyanok, gondoltam hogy ez lesz a kommentbe de direkt nem ismételtem magam. Írtam hogy csak hasonló kobakot hordanak, de ugyan olyan is van ha megnéznéd. Ezek a legjobb kobakok, és mindegy hol veszed. Nekem spec. dechatlonos lovagló gatyám van már két éve és minden nap lovagolok. Nem kell nagy ész hogy megtaláld a jót. Persze el lehet menni a tatterba vagy a Horze-ba és meg lehet venni kétszer, háromszor annyiért ugyan azt, ebbe senki sem állít meg.


Kérdező: Ez a kobak a legjobb, de úgy döntessz ahogy akarsz.

2012. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
Csak tudod aki rendes lovagló gatyában lovagol napi 8 órát az tudja hogy mi az amiben jó lovagolni és mi az amiben nem.. Más érzés a lóra ülni egy jó gatyában mint egy olyan gatyában ami csúszós. Ha tapasztaltabb leszel majd rájössz, ameddig nem vagy az addig tökéletes a dechatlonos is, mert mondom hobbyra tökéletes.
2012. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

sztem nagyon nem mindegy a minőség!

Ez pl. jó árban van és minőségi is:

[link]


Vagy kicsit drágább ez: [link]

2012. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!