Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kedden suli utan lovaglas...

Kedden suli utan lovaglas (dehogy rovid)?

Figyelt kérdés

na arrol lenne szo hogy kedden suli utan egybol mennek a baratnommel lovagolni!szerintetek hogy legyen vegyem fel a lovaglogatyamat(elotte ki lessz mosva mert amugy is koszos),lovaglocsizmamat(most eloszor lessz rajtam mert meg uj) vagy vigyem egy kulon zacskoban a kobakkal palcaval kesztyuvel es csepsszel eggyutt?

es meg 1 kerdes csizmara ra szoktak venni csepszet?


2012. jan. 26. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd egy zacsiba, amúgy ha gumicsizmád van azt inkább hagyd otthon, belefagy a lábad:P Csizmára nem huzunk chapset! Fölösleges. A táskádba belefér a chaps, a tesicipődbe tudsz lovagolni (vagy a sulisba). A nacit felveheted a farmeroda alá, úyis hideg van. kesztyűt is felveheted reggel, vagy kabátzsebbe. Kobakod meg tedd a tesicuccodba, de úgy, hogy a tesigatyád meg pólód belerakod, így nem foglal olyan nagy helyet.
2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?oO Nyilván vedd fel, ha lovagolni mész... Az a bizonyos "csepsz" meg inkább chaps, azaz lábszárvédő, ha nem tudod leírni normálisan, inkább írd máshogy... Amúgy suliba akarsz lovaglócuccban menni? Szerintem felejtsd el nyugodtan, ráérsz kint átöltözni. Kobakot meg NYILVÁN külön, mit gondoltál, majd kobakban, pálcával a kezedben buszozol, vagy mi?!?!
2012. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó, én kobakkal és pálcáva szoktam, hogyha nem fér bele a táskámba xD amugy igazadvan nyilvánvaló hogy ezt kell csinálni, értelmetlen a kérdés...
2012. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csizmára nem szoktak csepszet venni. xD Azt csak cipőre kell, csizmára értelmetlen! xDD Amúgy nem értem mi a kérdés. A "kérdésedben" a kedd megemlítése oly mindegy. Tehát te most azt kérdezed hogy vidd el a cuccot úgy hogy suliból mész lovagolni? Hát figyelj, a csizmát ha már koszos akkor rakd külön szatyorba hogy ne koszolja össze a gatyád, a nadrágod kobakod rakd bele egy tornazsákba mellé a csizmát. Ezt akkor tudod megcsinálni ha kedden nincs tesitek, mert ez így jól álcázza cuccokat és tesi cuccnak tűnik. :) Ha nincs lehetőség átöltözni a loviban akkor mielőtt elmész a suliból öltözz át a mosdóba vagy ahol tudsz. Ha kocsival mentek akkor a kocsiban is átöltözhetsz. :) Gondolom most mész elsőnek. Úgy is eldől hogy mit tudsz kint hagyni mert szerintem a pálca, (jó esetben ha nem adják fel senkire akkor) kobak marad. A gatya és a csizma meg megoldható ha a kobak már nem használ annyi helyet. Ezt az első napot meg valahogy megoldod.
2012. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Látod ez a lovagló cipő: [link] Erre húzzák a csepszet mert ugye a csepsz arra van hogy ne csessze szét a gatyádat meg arra hogy jobban tapadjon a lábad. :)

A csizmának mivel van szára ezért arra felesleges és szerintem nem is megy rá, na meg kényelmetlen lesz. És furán fognak rád nézni! :)

2012. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó, te honnan ismersz csepszet??? Mert én csak chaps-et ismerek :)))! bocs nem fikázódásból!
2012. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, egyszerűbb volt így leírni. :) (mint a kérdező):D Meg vannak oldalak ahogy így hirdetik, ezzel az írásmóddal.
2012. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külön szatyorban vagy táskában vidd ki a lovas cuccaidat. Nadrágot se húzd fel, mert igen furán néznének rád, mert látszik rajta, hogy nem egy utcai viselet (hiába új). Amúgy a chaps-et lovaglócipőhöz vagy sportcipőhöz szokták húzni, csizmához nem kell.
2012. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne vidd el az első edzésre mert lehet esik.Tedd be a kocsi csomagtartójába és avval vidd.

Igen csipesz a csizmára rá.

2012. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!