Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szürke lónak jól áll a bordó?

Szürke lónak jól áll a bordó?

Figyelt kérdés
Holnap megyek lovasboltba és azt szeretném kérdezni hogy szürke lónak jól áll a bordó? Ha nem akkor milyen szín?
2012. jan. 31. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól áll. Szürkéhez még szerintem nagyon szép a világoskék vagy a zöld. :)
2012. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor ne ilyen rikító piros legyen, hanem tényleg szép bordó. Egyébként szürkén bármi, ami kicsit sötétebb szín, akár a fekete is, de ilyen világos vagy rikító cuccok szerintem nem, mindenből a sötétebb...
2012. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a szürke lóra én nem raknék bordót bár attól függ hogy milyen szürke mert ha teljesen csutak szürke akkor ok, de ha vannak rajta szürke foltok vagy kicsit dereskés akkor ne. Megnézhetnéd esetleg a barnát, feketét, fehéret,kéket, pirosat és azt főleg. A bordót én csak az öregasszonyokon tudom elképzelni szal nekem inkább piros. :)
2012. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

legyes szürke

2012. jan. 31. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lovam is legyesszürke:) Neki barna.kék cuccai vannak. De piros, bordó, ilyen lilásbordót is próbáltam már , és az jól néz ki.
2012. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!