Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez milyen sport?

Ez milyen sport?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 31. 18:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
TEREPLOVAGLÁS!!!!!!!
2012. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mailerdeamon ***** válasza:

Sima tereplovaglásnak tűnik ahol a falusi májerek megmutatják, mennyire menők. :S


Amúgy mindenkivel előfordulhat hogy a lova elcsúszik, persze ha ekkora sárban próbálkozik az ember nem kell rajta meglepődni.

2012. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ennyi? Akkor minek van ennyi ember körülöttük?
2012. jan. 31. 18:59
 4/15 Mailerdeamon ***** válasza:
Most nézem, hogy ez valami elcseszett házi military terepverseny lehet.
2012. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De itt mindegyik ló pofára esett nem tudom hogy mit várnak az emberek ettől az egésztől!
2012. jan. 31. 19:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom!
2012. jan. 31. 19:02
 7/15 Mailerdeamon ***** válasza:
Igaz, hogy militaryban is nagyon sok a bukás, de azok legalább felkészült lovak és lovasok, nem úgy, mint ezek a szerencsétlenek. Remélem egytől egyig mind megbánta, hogy elindult.
2012. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sport, hanem állatkínzás!
2012. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Hogy szakadna a nyakukba egy mázsa sz@r! Undorodom az ilyen lovasoktól akik nem is tudnak lovagolni deh ilyen terepeken mennek, persze hogy ilyen emberek mennek ilyen terepeken, mert egy rendesen lovagolni tudó LOVAS(!!!) nem is megy ilyenen! Néhány még kisgyereknek látszik...hogy lehet engedni hogy ilyeneket csináljon szegény lóval?? Hogy tépik a szárat a ló szájában? Az ilyen árkokhoz igen jó lovas kell ha már neki vág valaki, nem hogy még belevágja magát a nyeregbe, a kengyel meg a lába az égbe osztán nosza rajta kapaszkodjunk, húzzuk a szárat hagy essünk bele az árokba a lóva'! Egy szóval jellemzem őket: Fostömlők! xd
2012. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok hülye, vagy tényleg szinte mindegyik lóval feszítőznek, és ugye rosszul látok, hogy ilyen k**va szar talajon nincsen a lovakon ínvédő?? Martingál, esetleg? Vagy az lett volna a legjobb, ha nem ilyen mocskos évszakban lett volna megrendezve, és a TÉNYLEG ugratni tudó lovasok neveztek volna be!! Csodálom, hogy túlélte mindenki... Idióták
2012. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!