Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fenyves Volgyi kalandok! Hogy...

Fenyves Volgyi kalandok! Hogy van?

Figyelt kérdés

A fenyves volgyi kalandok (ujjabb valtozataban) Lisa megtalalja Diablot!Nem ertem hogy amikor mennek az erdoben es nekimennek a kocsival a fanak akkor Lisa meglatja Diablot es elkezd sirni!Miert?es olyansmit mond hogy tudom hogy tudom hogy segiteni akarsz de ez nem biztonsagos neked meg hogy nem kellett volna gyere meg nem akarom ezt csinalni neked meg hogy nagyon sajnalom!

aztan mar nagyon sir , felul a hatara es hazamegy segitsegert!azt nem ertem hogy mierrt mondja ezt?a lonak faj valamije es nem szabad rajta lovagolni vagy mi?


2012. febr. 4. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol szokott menni a Fenyves völgyi kalandok?? Olyan régen láttam! Írd le lécci!!
2012. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sziasztok a fenyves völgy megy minden hétköznap az m2 -ön :) 17 :05 kor vagy a körül ;)
2012. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaaj köszii! :D
2012. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dee azt írja, hogy nyereg klub! Az nem ugyanaz, nem? Le vagyokmaradva!
2012. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!