Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós párkapcsolat vagy futó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkapcsolat vagy futó kalandok?

Figyelt kérdés

Melyik jobb Neked és indokold is meg hogy miért? Melyik tesz boldoggá? Nemet és kort is légy szíves.

Köszi.


2012. jan. 1. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a tartós kapcsolat.

23/F

2012. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartós kapcsolat.21L
2012. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Hát nekem mind a kettő van rendszeresen mert így izgalmasabb általába ha van egy barátnőm mellette ugyan úgy jönnek mennek a futó egy éjszakás kalandok és ha indok kel,hogy mért így csinálom mert egyszerűen élvezem !
2012. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartós kapcsolat. Úgy gondolom csak úgy van értelme ennek az egésznek, hogyha a két fél megnyílik a másik előtt, ha bíznak egymásban, és ez nem megy úgy, ha nem veszi komolyan az ember. Én legalábbis nem adnám oda magam érzelmileg senkinek sem, ha látnám, hogy valami kis laza akármi lesz.
2012. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A tartós párkapcsolat jobb. Mondjuk eddig másfél év volt a rekordom, az meg nem túl hosszú idő. Mikor nem volt barátnőm akkor voltak egyéjszakás kalandjaim. A szex ilyenkor messze nem volt olyan jó.

(23F)

2012. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha szép és okos a csaj, akkor tartós.

Ha szép, de buta, akkor futó.

2012. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

jelenleg inkább futó kapcsolat. már nem akarok álmokat egy tartós kapcsolatról...

L/19

2012. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 whatshername ***** válasza:
100%

Mindenképp a tartós kapcsolat!Mert érzelmek nélkül nem olyan jó a szex :)


21/L

2012. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csakis tartós kapcsolat,mert egy futó kalandnál nem ismerem eléggé a másikat és nem tudom elengedni magam,ezért nem tudnám élvezni a szexet. Sokkal jobb érzés,ha van mellettem egy társ,akit szeretek.

21/L

2012. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tartós párkapcsolat!
2012. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!