Kezdőoldal » Állatok » Lovak » MIt csináljak, hogy ne unatkoz...

MIt csináljak, hogy ne unatkozzon az állásába? Szerintetek ez jó jel?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt esett a hó, de kimentem a lovamhoz, kicsit kivittem a hóba, hogy megnézze mit az, utána kb 1 órán át vele voltam, és vakargattam, meg zenéz hallgattunk, beszélgetem vele, meg masszíroztam. Ma mentünk terepre, és amikor kivezetem megbökött az orrával. Ilyet még sose csinált. Szerintetek tetszett neki, hogy vele voltam, és azért bökött meg? Amúgy nem nagyon szokta kifejezni a szeretetét, így ilyen "jelet" se kaptam még tőle soha. Szóval most nagyon fel vagyok dobva. Amúgy ha jobbra ballra lépked, és mozgatja a fejét, akkor az az unalom jele? Azzal mint tudnék kezdeni?
2012. febr. 5. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az szerintem tök mindegy mekkora az állás. Az állás az állás. A szitálástól tönkere mehetnek a lábai. Lehet a falra csíkokat festeni vagy súlyt rakni a kötelére h ha szitálni akar akkor fel kelljen neki emelni(ilyenkor figyelni kell h az itatót és az etetőt elérje anélkül is h fel kéne emelnie). De ezek csak "tüneti" kezelések. Az okot kell megszüntetni. Az meg nagyvalószínűséggel az unatkozás.
2012. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!