Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tanítsák meg a lónak...

Hogy tanítsák meg a lónak azt, hogy úgy hajoljon meg, hogy a két lábát előre nyújtsa?

Figyelt kérdés
tehát nem úgy, hogy az egyik lábát behajlítsa és letérdel, hanem meghajol úgy, hogy mindkét elülső lábát előre nyújtsa. Valahol azt olvastam, hogy fűrész bakállásnak is nevezik ezt, de nem vagyok benne biztos. Csak úgy érdekelne a dolog
2012. febr. 6. 12:58
 1/6 A kérdező kommentje:
*tanítják
2012. febr. 6. 12:58
 2/6 noni2000 ***** válasza:
Egy jutalom falatot a kezedbe veszel és, megszmatoltatod vele aztán egyre bejeb huzod a lába közt. :)
2012. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. febr. 7. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:

a máásodik azt mondja, hogy az egy lábasat hogyan kell, úgy mindent csinálhat a másik lábát nem fogja behajlítani.

Annyi az egész, hogy megcsinálod az egyik lábasat utána jelzel (pl. hozzáérsz a lábához, egy kicsit húzod) hogy azt is behaglítsa:)

2012. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rebce ***** válasza:
A hasa felől nyújtasz neki valamilyen jutalom falatot a két lába között, és akkor szépen követni fogja a fejével, egy idő után pedig behajtja a fejét a két lába közé és tádám! :)
2012. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaigen, bocsi, én ugy gondoltam hogy mindkét lábát behajlítsa bocsi, igen a másik kettő jó:)
2012. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!