Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2rotvajler kölyök kutyát, h...

2rotvajler kölyök kutyát, h tanitsak?

Figyelt kérdés
csak az alapokat szeretném megtanitani nekik,de nem megy,mert nem rám,hanem egymásra figyelnek.
2012. jan. 30. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Külön-külön foglalkozz velük, először igerszegény környezetben kell tanítani őket.


Amúgy biztos vagy benne, hogy a megfelelő fajtát választottad magadnak, ha még a nevüket sem tudod leírni? Egyáltalán tisztában vagy a fajta hátterével, igényeivel?

2012. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy h 2 ilyen kutyát (rottweiler) vettél egyszerre, szerintem vidd őket kutyaoviba nagyon jó móka, és nem olyan drága, az én kutyám bh vizsgás, mert kiskora óta oda járunk, most 1,5 éves.
2012. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem a google igy dobta ki,ugyh igy irtam le,és igen tudok roluk sok mindent,de még fejlesztem a tudásom.kösz a válaszod
2012. jan. 30. 14:52
 4/10 A kérdező kommentje:
igen,én is erre gondoltam.köszi
2012. jan. 30. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:

[link] >>jol irtad,csk mas nyelven.


Amugy rottweiler.


Hatha mar megvetted oket akkor olvass utanuk,es banj kemeny kezzel veluk,megis szeresd oket,es tiszteld ez a legfontosabb egy ilyen kemeny kutyanal.


Ahogy elottem is irtak kulon-kulon tanitsd oket,es olyan helyen ahol nincs amire masra figyelhet.

Pl az udvarotokon,ahol mar megszokta a hangokat/szagokat.

Ajanlom a 101 kutyatrukk cimu konyvet.


Bocsi OFF!*

Amugy meg honnan vannak a kutyajid ?

En is szeretnek majd venni.Melyik kennel?

Bocsi OFF!*

2012. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először vidd ki őket játszani, fáraszd egy kicsit le őket. Én is így szoktam. (van 2 kölyökkutyánk, de nem roti). Után aaz geyiket vidd be a házba, vagy az előtérbe, mert ha együtt akarod őket tanítani, az nem fog menni. Először fél órát tanítgasd csak, mert elfárad, nem tud már rád figyelni. Naponta párszor "kikérdezheted" a trükköket, úgy jobban megjegyzik. A kutyanevelés egész napos munka.
2012. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy a kutyáid parancsra tudjanak ülni meg feküdni, hanem hogy figyeljenek rád, tiszteljenek téged, betartsák az együttélésetek általad kijelölt szabályait. Inkább ezen a vonalon kezdj el mozogni először, mert enélkül a tanításnak semmi haszna nem lesz. Tele van a net olyan cikkekkel, hogy hogyan legyél jó vezetője a kutyáidnak.
2012. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolso elötti-köszönöm szépen,igen más nyelven irtam,mert szlovákiai vagyok.itt vettem szlovákiába,nagyon szeretem,volt már több kutyánk,de ezek olyan mások,hamarabb megtanulták a neveiket,pacsit adni,mint más kutyák.csak olyat szeretnék megtanitani nekik,hogyha megyunk sétálni,akkor nehuzzon el,meg ilyesmiket.köszönöm az eddigi válaszokat
2012. jan. 30. 18:59
 9/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Kezdésnek: [link]
2012. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolso,nagyon jokat irnak.
2012. jan. 30. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!