Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek kettőjükről?

Mi a véleményetek kettőjükről?

Figyelt kérdés

A leírás / képek alapján ha választonotok kéne, ki mellett döntenétek? Tudom, hogy el kell menni kipróbálni, stb, de akkor is. :)


Kettőjükbe vagyok beleszerelmesedve:


[link]


[link]


2012. febr. 10. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért más lovat is kapsz. ;)


Amúgy mind2 izomszegény ápolatlan. A szép sok papiros leírás az tetszik, de aki ránéz a lóra tudja hogy csak leírás.

Ló1. (Robi): Meredek csüd. Vékony, izomszegény nyak. És koszos is..


ló2.(Manithou): mond az valamit hogy mikor először ránéztem azt hittem hogy olyan 1-2 éves csikó??

2012. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Gabka az izomszegénységen lehet javítani. Amit te leírtál ezekről a lovakról szégyen már megbocsáss. Ezek a lovak igenis szépek és a második egyáltalán nem látszik csikónak sokkal inkább telivérnek. A csánkja nem nyitott másrészt ha valami pronlémája lenne akkor leírták volna és olyan áron hirdetnék de senkinek nem kell a per. "Csökött, besült csikó.." Nos, szerintem nem mindenkinek kell maxi felépítésű már pik-pak ló. Bár nem tudom, hogy milyen célra akarja a kérdező, de én semmi csököttséget nem láttam. Nem tudom, honnan vetted a példát, de semmilyen csököttség nincs rajta. A másik, hogy van nyaka és ugyan nem egy díjlónak megfelelő vastagságú nyak és vétek lenne róluk venni a példát de igen is megvan a szép vonala ami kell. Nem is tudom hol látsz te itt nagy koszt valamelyik lovon is. Az a kis sár a hasán most na. Tél van másrészt nem hiszem, hogy nagyon számítana valakinek akinek szándékai vannak. tudom hogy nem a te válaszodat kell elemeznem de én már írtam választ és nem akartam, hogy kérdezőbe kételyek merüljenek fel néhány hülye mondatért ami egyrészt nagyzoló másrészt iszonyú lenéző volt.
2012. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mailerdeamon ***** válasza:

Annak a második lónak milyen ívet látsz a nyakán? Tök egyenes, jó lenne nyereg alatt is látni mit produkál, mert hogy szárra nem lovagolható arra fogadni mernék. Én nem mertem írni, hogy csökött, de tény, hogy rendkívül alulfejlett és felépítésében én a legkisebb mértékben sem vélem felfedezni az angol telivért.


Most nézem hogy amit én linkeltem az elég alacsony. de legalább széles, kicsi női lovasnak jó lehet.


Egyébként azért ilyen drágák mert foltosak, az meg most divat, bár biztos lehet alkudni is. Érdemes megnézni pl. ezt a lovat szinte ugyanebben az árban: [link]

2012. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kedves 12.53-as válaszoló, nem az a baj, hogy nem értesz hozzá, hanem az, hogy vitatkozol olyasmin, amiről gőzöd nincs. Tán te vagy az eladó?
2012. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, akik linkeltek, ajánlottak, a linkelt tarka paci kicsi lenne, a másodikat pedig kár lenne befogni hobbilónak... : )


Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem szín alapján választunk lovat, de egy tarka hobbilovacskát szeretnék, heti 1-2 pihenőnappal, egy kis tereppel, néha ugribugrival, meg ilyenek :) Szóval egy átlagos hobbiló.

2012. febr. 11. 16:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Értem, hogy tarka pacit szeretnél, de szerintem keresgélj még. Az első sem egy leányálom, de a második szegény annyira gáz, hogy az már túlzás. Vágóárért, esetleg, aztán egy jó lovas megpróbál valamit kihozni belőle, bár a lábai katasztrofálisak. Ne ugorj bele, pláne nem ennyi pénzért.
2012. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen, második lovacska kilőve :)

2012. febr. 11. 20:36
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

#14

Vitatkozom? Hol vitatkozás, hogy azt mondtam, hogy nekem a kettő közül az TETSZIK? El vagy tévedve barátom ..

2012. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!