Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglókobak kitisztítása?

Lovaglókobak kitisztítása?

Figyelt kérdés

Nemrég sikerült használtan szert tennem egy jó kis kobakra, újonnan sajnos nagyon drága a kívánt minőség.

Viszont belülről elég koszos, sajnos az eladó nem gondolt a kitisztítására. Nincs valakinek ötlete hogy hogy csináljam?

Addig jutottam el, hogy ki kéne porszívózni.



2012. febr. 11. 09:31
 1/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha van benne kivehető huzat azt ki tudod mosni. Ha nincs, akkor töröld át nedves tisztítószeres ronggyal.
2012. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Arra én is rájöttem h ha lenne benne kivehető betét, ki kéne mosni. De nincs. :(

A tisztítőszer meg nem tudom mennyire tenne jót a fejbőrömnek, ugyanis tuti oda kerülne a kobakból.

Tisztítóban nem vállalnak esetleg ilyet?

2012. febr. 11. 18:30
 3/8 Mailerdeamon ***** válasza:
Öblítsd ki belőle a tisztítószert :)
2012. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet, mert beleivódik...
2012. febr. 11. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináld samponnal :) Annak is van tisztító hatása és nem károsodik tőle a hajad / fejbőröd
2012. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, ez még eszembe se jutott, köszönöm. remélem kiszedi a koszt :)
2012. febr. 11. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig samponnal mosom a kobakomat, és a gumobol készult lovaglo cipöm belsejét is (kivul Domestossal).
2012. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

jó módszer, nem lett tökéletes, de nagyságrendekkel jobb :)

köszönöm a segítséet, mentek a zöld macsok!

2012. febr. 11. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!