Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eldugult lefolyó kitisztitása?

Eldugult lefolyó kitisztitása?

Figyelt kérdés
A konyhai mosogató eldugult,kitisztítottam,visszaszereltem de nem megy le a víz hol lehet a hiba??
2011. okt. 10. 17:11
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Valahol a mosogató alatt a csőben van dugulás. Próbálkozhatsz pumpával, vagy valami komolyabb, éppen erre kitalált oldószerrel, de ha nem segít, akkor sajnos marad a vízszerelő...
2011. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ma már van olyan oldószer (azt hiszem sósavas), ami tényleg segít. Bele kell önteni az üveg felét a lefolyóba, benne hagyni egy éjszakán át és utána minden megy újra.

Ha nem, akkor megismételni!

2011. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért túl sokat ne költ ilyen "csodaszerekre",mert általában többet árt mint használ.

Gépi duguláselhárítás lesz a vége.

2011. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd el Titzkrisztiánt, ő majd segít.
2011. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval én csak olyat ajánlok, aminek a használhatóságáról én is meg vagyok gyözödve!


Közben utánanéztem: "DOMOL Rohrfrei Flüssig" a szer neve, egy folyadék tehát, ami semmi kárt nem okoz, még a csövek müanyag részeinek sem, én is már többször használtam.


Szuperül kitisztítja a lefolyót, csak be kell önteni 1/2 Litert és állni hagyni (a legjobb egy éjszakán át), de az üvegen már 1/2 órától igéri a hatást... Ha nem lenne elég, meg kell ismételni.

Tehát, ha az ember spórolni akar, akkor megéri inkább egy éjjelen át hatni...


Nem tudom, M.o.-on van-e ez a márka (én külföldön élek) és nálunk ezt csak a Rossmann-drogériánál lehet kapni, de a kémiai hatóanyaga "Natriumhydroxid", gondolom ezt meg lehet más elöállítóknál is találni.


Sok sikert!!

2011. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Chris78 válasza:
A sósav nem zsíroldó,a trisó viszont ngyon jól oldja.Van egy szer az a neve,hogy szi-ti.Nekem bevált és ráadásul olcsó is.
2012. máj. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!