Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tüdő kitisztítása, hogyan? :/

Tüdő kitisztítása, hogyan? :/

Figyelt kérdés

Párszor elszívtam 1-2 db cigit, de úgy életemben ha eddig 4-5öt kb , de kiszeretném ezeket is tisztítani a tüdőmből, hogyan lehetne hogy ne maradjon ott a nyoma?

fontos mert sportoló vagyok, megbántam már, és soha többet nemfogok.


2011. aug. 15. 13:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ja igen, és ittam is párszor, pl tegnap rottyra ittam magam, de ezt is megbántam:P hogy tisztítsam ki ezeket a területeket? köszönöm!
2011. aug. 15. 13:47
 2/5 anonim ***** válasza:

gondolkodtam rajta hogy milyen szívatós választ írjak de inkább még se.

ne parázz 3-4 száltól kiürül az majd magától lehet már nyoma sincs a tüdődben

2011. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél pár lélegzetet (1-2 napon keresztül) és gyakorlatilag nyoma sem lesz.


de ami fontosabb, hogy tanuld meg ne megbánni a tetteidet. minden amit teszel, annak oka van. tudatosan próbáltad ki a cigit, és tudatosan ittál. akkor ezek a döntések hozzád tartoznak, senkinek sincs joga ezeket kétségbe vonni, magadnak sem kéne. az már egy másik döntés, ha többé nem teszed ezeket.


(kitételek, gondoltam leírom ezeket is: számít a korod, ha nagyon fiatal vagy, akkor nem igazán szerencsés amit följebb írtam, 16 év alatt egy kutyát nem bíznék a legtöbb gyerekre, még a végén megeszik, pedig nem hízó állat hanem kiskedvenc.. szóval fiataloknál azért ez az egyéni döntés tiszteletbentartása nem feltétlen igaz.. :)

2011. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fuss erdőben reggelente :) 2 3 nap és tiszta vagy! Nekem 4 5 hónapon át kéne a nap 24 órájában az igaz, de neked még szűz tüdőd van :D A piának meg semmi köze a kondíciódhoz! Max másnapos leszel! XD Arra meg folyadék kell!
2011. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 miravagyokcsá válasza:
hagyma tisztítja
2011. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!