Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek erdemes lenne...

Szerintetek erdemes lenne hobby lovagsalsra megvenni egy 16 evs lovat?

Figyelt kérdés
A lo egy tisztaveru magya sportlo!
2012. febr. 15. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy 16éves lovat még érdemes megvenni ,ha minden rendben van nála ,bár nem mondható fiatalnak ,megkell nézni, ha nincs vele gond, nyugodtan megveheted.
2012. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, fiatalabbat is kapsz kb ugyannyiért, és azért nem mind1, hogy 10 évig él még, vagy 20.
2012. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mailerdeamon ***** válasza:
59%
A kérdés igazából az, hogy mi lesz ha (akár 1 hónap, 1 év, 5 év múlva) a ló már nem lesz lovagolható. El tudjátok-e akkor is tartani, nem okoz gondot, hogy esetleg másik lovat kell venned mellé hogy lovagolhass?
2012. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lovardában lenne és ha úgy van és már tényleg nem lehet lovagolni akkor vennék mellé egy csikót és ő addig leélheti öregkorait. :)
2012. febr. 15. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
hobbyra teljesen megfelel egy idősebb ló ha egészséges a korához képest. láttam már fiatal lovat is betegen tehát az állapota nem mindig a korától függ.
2012. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mailerdeamon ***** válasza:
Én a magam részéről soha nem vennék 16 éveset, hobbira sem. Óriási rizikó, nekem ennyi pénzem nincs. Ha nektek van, az jó, csak nem értem hogy akkor miért nem vesztek egy fiatalabb lovat.
2012. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az öregebb ló azért is jó mert nagyon az az energia bomba és én kisebb gyerekeket is szeretnék futószáron lovagoltatni.
2012. febr. 15. 16:07
 8/12 Rebce ***** válasza:

A 16 éves ló nem öreg! Ha jó állapotban van, és oda volt rá figyelve, tehát az ízületei nincsenek túlterhelve, az inai jó állapotban vannak, akkor még hosszú évek állnak előtte. Érdekes továbbá, hogy külföldön a 16 éves lovak még lazán mennek nagydíjban... Szóval szerintem, ha minden rendben van a lóval, akkor nyugodtan megvehetitek.

Azért győződj meg róla, hogy nyugodt jószág, az én kancám 16 évesen még elég virgoncka volt :)

2012. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jó állapotban van igen voltunk már megnézni és kipróbálni ő vele is voltak díjugratásba és díjlovagoltak is vele :)
2012. febr. 15. 19:14
 10/12 Mailerdeamon ***** válasza:
Ha jól képzett feltétlenül megéri megvenni ebben a korban (igazából ezt az egy előnyét látom). Sokat tanulhatsz tőle.
2012. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!