Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek, szerintetek...

Mi a véleményetek, szerintetek mik a hibáim?

Figyelt kérdés

Építő kritikát szeretnék kapni, hogy milyen hibákat véltek felfedezni. A videó nem mostanában készült, szóval remélem azóta ügyesedtem is :)

A videón 0:38-tól 2:05-ig lovagolok. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dPR1x..


2012. febr. 16. 14:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem értek a lovagláshoz, de nagyon szép lovad van és szerintem ügyes vagy! :) Csak így tovább!
2012. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
sajnos nem az enyém :( de azért köszönöm :)
2012. febr. 16. 15:13
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a lovat véletlenül nem Kentaurnak hívják?
2012. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Elég messze van, így az kéztartásod pl nem látszik. Amit láttam, abból abba tudnék belekötni, hogy amikor felveszed lépésbe, akkor túl hamar leülsz, még akkor amikor üget.
2012. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Miért utolsó,mikor kéne leülni?
2012. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, akkor kell leülni mikor már alig üge, vagy már lép...Mert nem tanügetésben kell a lovat megállítani (ebben az esetben rossz)
2012. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

A beugratásaidba, nagyon belerobog a lovad, vagy csak csúnyán ugrik be. Nagyon!:S lefeszíted és betöröd vágtában a kezedet (ügetésben nem látszik annyira)

Úgy tűnik innen, hogy nagyon beletolod a kengyelbe a lába, nincs talpközépen. Ilyenkor nagyon veszélyes is, na meg nem tudod leengedni a sarkadat, márpedig nem sarokkal kell hajtani a lovaat.

És igen amikor felveszed lépésbe naagyon-nagyon hamar ülsz le, és még tanügetsz. Versenyeken ez nagy hiba.

És nemértem, lépésben is, meg mikor elindítod ügetésben RUGDOSOD a lovat?!?!?! Meg csak úgy ügetésben is...Ez mire jó?!?! nagyon rúgdosod, ezt nem szabad. De persze valahol már így, russzul tanitják... (am nem mindig, de néha nagyon rugod szegényt)

2012. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Na csak sorjában, a lovat tényleg Kentaurnak hívják és kinn van lovasok.hu-n.

A kezemről sajnos tudok, hogy nagyon leszorítom :S ez már nagyon beidegződött és nehéz rá figyelnem :/

Utolsó, igen a vágta beugratásom elég rondára sikeredett, de akkor ültem kb másodszor a lovon, és nem volt olyan, mint amihez szoktam. Azt a nagyon rugdosást, hol láttad(perceknél)?

2012. febr. 16. 16:54
 9/27 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is nagyon kell figyelnem a kezemre.:S

(utolsó vok) Bocsi, a NAGYON rugdosást már nem nálad láttam rájöttem:) bocsi:) De nálad is észre lehet venni egy kicsit a rugdosást, de ez még nem szóraméltó, szal ne durva:)

Hogyha meg nem ismerted nagyon a lovat, akkor érthető!;)

2012. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
semmi baj :) amúgy annyi volt a problémám, hogy nem ezen a helyen lovagolok, csak nyaranta járok táborozni oda. Ott főleg túrázunk és ugye a lovak egymás után mennek eléggé automatikusan beugranak vágtába meg hasonlók. És így karámban kicsit nehezebb dolgom volt vele, mint az otthoniakkal akiket már cirka 7-8 éve ismerek :) de ettől független ő (volt, mivel eladó) a kedvencem :)
2012. febr. 16. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!