Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még? Én Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Én Szerelmes vagyok Nem vagyok szent, voltak hibáim megbántam. Magyarázat hosszú, véleményeket várnék.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt az első 8 hónap csodálatos mennyország volt ekkor én hibáztam írogattam egy lánynak.Kiderült.Mélységesen megbántam próbálom a hibákat helyrehozni bizonyításképp senkivel nem beszéltem hogy tudja Ő az egyetlen!Persze most mindent elnézek hogy újra csodás fényében tündököljön a kapcsolat.A probléma ott volt még hogy 2-3 hónap után még én arra vágytam hogy minnél többet kettesben legyünk persze néha barátokkal de a hét jelentős részében Vele.Így kényelmetlenül éreztem magam amikor egy fiú barátja( nagyon jo barátok) többször velünk aludt hogy kézen fogva sétáltunk 3an és több tervezett programom miatta borult.Ez 1-2 hónapot tartott de mégis nyomta a szívem utánna kevesebbet voltunk vele sokkal és ezek a dolgok is fel maradtak csak mint barátok éreztük jol egymást. Szakítás szélén állunk ő azt mondja hogy szeret csak az a hibám megmaradt benne.Sőt néha nagyon nagy stílus váltáson megy és ugy beszél velem mint egy kutyával persze ezt nehezen viselem szét vagyok esve.Van kiút vagy már nem szeret? Mindig együtt alszunk együtt csinálunk dolgokat amikor tudunk.Akkor érzem hogy szeret és bennem hatalmas nyomot hagyott ez az év nem tudok kilépni folytatni szeretném és ezen vagyok teljes erőmmel.Mit javasoltok?
2011. máj. 3. 21:16
 1/4 anonim válasza:
Hát bocs,de...ahogy olvasom szerintem már nem szeret :'S Azért próbáld megbeszélni vele!Sok sikert! :(
2011. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan 'ha nincs ló jó a szamár is' kapcsolatnak tűnik. Mindenki kifelé kacsingat...
2011. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 R3al ***** válasza:

Ez igen !


Egy hibád volt, más megcsalja a nőjét, de a csaj megbocsájt, téged meg ezért csesztet ???


Figyelj, szerintem hagyd ott te ! Mutasd meg hogy férfi vagy, mondd meg hogy nem jársz olyan lánnyal aki kutyába se vesz és egy fiúval járkál kézen fogva meg vele alszik...


Ezt magadnak kell eldönteni, hidd el felszabadultabb leszel majd ;) És ha jól nyomod 1-2 héten/hónapon belül máris jobb lesz a közérzeted !


Hajrá !

2011. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én szenvedek kicsit miatta...

Megválnék ha könnyű lenne de nehéz.

Szerelmes vagyok, sokat adott minden téren, legszebb ünnepek voltak együtt, ha Vele vagyok minden perc öröm és szex téren is nagyon értjük egymást.Szerelmes vagyok Belé ezért nehéz.

2011. máj. 3. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!