Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik ló lenne jobb, milyen...

Melyik ló lenne jobb, milyen szempontból?

Figyelt kérdés

Fiatal ló mindkettő,idomítás céljából venném,legyen alapmozgása ami jó.

Az egyik:

[link]


Másik:

[link]


Mi a vélemény ?

Illetve szerintetek így kép alapján,valami hibák?

Köszönöm.


2012. febr. 18. 21:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csak én sokallok 700e forintot egy sütés és papírok nélküli lóért? Csak mert láttam már B2-ben eredményesen versenyző 200e forint alatti lovat...
2012. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

köszi!

én úgy tudom h amelyiknek nyitott a hátsólába jobban maga alá lép vagyis aktívabb a hátsó lábak tevékenysége.

utolsó 200 ezerért B/2-es ugrólovat az már selejt én nem szar lovat szeretnék minőségit annál jobb hogyha csikó legalább nincs elrontva,és nincs gond ha lovas tudás van a tulaj mögött.Köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 19. 18:47
 13/22 anonim ***** válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá hogy ugy hallotam hogy a Justboy apaságú lovak eléggé hajlamosak a patahengerességre szóval én biztosan megröntgeneztetném.

Egyébként én is az elsőt választanám.

2012. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hát az , hogyha nyitott egy ló lábállása illetve csánkja az minden csak nem előny. Legalábbis díjlovaglás és az ugró sport terén biztos nem az.
2012. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az új gazdival ment B2-t, és nem volt elrontva:) Mindegy, te tudod, én azért 1 millióért jobban szétnéznék, de nem tudom...
2012. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom....de lényeg hogy ma voltam megnézni mind kettő lovat!Diamond nagyon korrekt jó lábakon álló ló.Meg is vesszük ha nem szól közbe valaki.

A második ló szép szép de minden volt csak nem "ló"...nagy far alacsonyan tüzőtt farok,nagy fej,aránytalan...mindennek tetejében be volt sütve a ló 2003-as születésűre.Úgy gondolom hogy ott nagy kamu volt.De Diamond csodás :)


Köszi a válaszokat :PP

2012. febr. 20. 20:54
 17/22 anonim ***** válasza:

hát...

a 2ért fölösleges volt időt pazarolni is

az első pedig drága

2012. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

én ezt is megnézném

bár ha nem akadály a pénz, akkor mindegy


[link]

2012. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nem azért veszek milliós lovat mert,annyi van,ez a sárga ló lefeljebb hobbi ló lenne,se dijlovaglásra se dijugratásra nem lenne jó.Semmi mozgása.
2012. febr. 23. 13:02
 20/22 anonim ***** válasza:
ezt meg honnan veszed?
2012. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!