Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok lovardát a 3. kerületbe...

Tudtok lovardát a 3. kerületben vagy a környékén?

Figyelt kérdés

Óbudán lakom, és a lovam jelenleg a 17. kerületben van. Sajnos 2 óra míg kiérek hozzá, és szeretném közelebb hozni. Lovasok.hu-n kerestem, de errefele nem ír egyet sem.

Az Aranypatkó lovardát tudom csak erre, de ott 57 ezer a bértartás, ami nekem már drága.

Ha valaki tud valami jó loviról, írjon, kérlek!

Fontos lenne, rossz, hogy olyan messze van tőlem... :(


2012. febr. 22. 21:06
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ha jól tudom az Aranypatkón kívül nem nagyon van más..:/

Én is Óbudán lakok, és egyik lovas barátnőm mondta, hogy nem nagyon ismer a környéken mást..

2012. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt is néztem, de hirtelen 45-ről felugrott a tartás 56-ra, az pedig már nem fér bele...

De nem muszáj a 3. kerületben lennie a lovinak. A II, IV, XV, XIII, XIV kerületek is jók lennének. Csak a 17. olyan, de olyan messze van, most majd bele pusztulok, hogy csak hétvégén láthatom.

Meg ha nem 2 óra, hanem csak 1 az út, már az is oké.

2012. febr. 22. 21:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Vidèket nem néztél? Pl. Pilisvörösváron van pár lovarda. Végigjössz a 10-esen és ott vagy!
2012. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Piliscsabán volt már. Az a baj, hogy gyalog vagyok, nincs kocsim, se semmim, és a fizetésem nem engedi, hogy volán busszal járjak.

Mikor Csabán volt, akkor is mindig agyalnom kellett, hogy belefér-e a hónap végén, hogy szombaton is, vasárnap is lemenjek, úgyhogy csak Budapest határain belül tudok válogatni.

Tudom, hogy sok kikötésem van, de anyagilag nem tudom megoldani sajnos.

De amúgy Piliscsaba jó volt, max 40 perc volt az út, úgyhogy Vörösvár még közelebb lenne, csak az is pénz, minden alkalommal.

2012. febr. 22. 21:34
 5/13 anonim ***** válasza:
És ha volán bérletet veszel? Vagy van vonat óbuda állomás vagy aquincum? Mert onnan kb 3 megálló és ha arra veszel bérletet az csak 3-4 ezerre jön ki!
2012. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nevetségesen hangzik, de nincs annyi. Nekem is, páromnak is kell vennünk budapest bérletet, ami együtt 20 ezer, nincs plusz még egy 10-es, hogy volánra is vegyünk, amúgy a legolcsóbb 4, tehát ez is több lenne...

Meg ha lenne rá, akkor inkább budapesten néznék drágább helyet...

Csak a bérlet árát szívesebben költöm már akkor inkább a lóra, tudod? Egy takaróra, vagy bármire. Már a körmölés miatt is plusz 4 ezer minden hónapban.

Szóval a Budapest az mindenképpen kritérium.

2012. febr. 22. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, hogy lovarda-e meg hogy meg van-e még, de régebben mindig láttam lovakat legelni az Aranyheggyel szemben, a vasúti sín másik oldalán.

az Aranypatkó lovardához jobbra kell fordulni és a sín jobb oldalán van, ahhoz meg amit én mondok balra kell fordulni és a sín bal oldalán van.

remélem nem túl bénán magyaráztam.

tudod, hol lehet?

2012. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megértem és igazad van, hogy inkább a lovadra költessz! Csak hát ami közel van az kb a pasaréti meg ilyenek, ott meg 70-80 ezer/hó a tartás :( ... Még egy ötletem van, Nagykovácsi esetleg? Elvileg oda bkv-val 63-as busszal ki tudsz menni... Bár ott nem tudom mennyi a bértartás!
2012. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja ha jól emlékszem a hajógyári szigeten is van egy lovarda, biztos ott is van bértartás.
2012. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a Hajógyáriról már elköltöztek. Az Aranypatkóval szemben az út túloldalán a beépítetlen területen tényleg tartottak lovakat. Ma is van ott egy pálya, de nem tudom, hogy az aranypatkós bértartott lovakon, vagy ezen a tanyán lakó lovakon lovagolnak ott.


Van még 3 lovarda a 11 kerületben, 2 a Kamaraerdőben, az egyik a villamos megálló mellett, a 3. a 6 - os út vasúti felüljárójánál, de az is csak 300 méter a villamostól.

2012. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!