Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire bízol a lovadban?...

Mennyire bízol a lovadban? Mennyi idő alatt jutottatok el idáig?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mármint meddig idáig ? :D
2012. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy lóban soha nem lehet 100% -ig megbízni,mert szabad akarattal rendelkező állat, de én az enyémben olyan 80 %-ban megbízom és első perctől fogva nincsen vele semmi gond, nem nagyon kellett megdolgozzak a bizalmáért.
2012. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy ló érzi,ha az ember bízik benne?
2012. febr. 25. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Az összhangot érzi, hogy nem vagy betojva tőle... Egyébként én is bízom a lovamban, mondjuk mostanában kezd rászokni hülyeségekre, amit az elején el szeretnék csípni, úgyhogy most éppen hullámvölgyben vagyunk(?), de ettől függetlenül és ezzel együtt is nagyon szeretem.


Egyébként tényleg nem szabad teljesen megbízni bennük sosem, mivel ösztönös állatok. Nem olyan, mint az anyukád, hogy bízol benne, hogy nem tesz mogyorót a vasárnapi sütibe, mikor allergiás vagy a mogyoróra. Hiába egy birkatürelmű, halál nyugodt lovad van, ha éppen mögötte állsz, és elkezdenek lövöldözni a feje mellett, honnan vagy benne olyan biztos, hogy nem rúg fel? Hülye példa, de azért gondolj csak bele, nem tudhatod, mi mit vált ki belőle... Szóval bánj csak körültekintően vele, ahogy egy csikóval bánnál például, így nem érhet meglepetés. Egyébként én a bizalom mellett/helyett inkább az "ismerem" szót használnám, mert tudom, hogy 99%-ban mire hogy reagál, így azért ki lehet számítani, mikor mi következik..

2012. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

99%-ban, de a főnök én vagyok!

Hát foggalmam sincs már 13 éve itt van :)

2012. febr. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 x) ***** válasza:
Igazából valahol 98% környékén. Mondjuk olyan szint hogy félelem nélkül le tudunk feküdni egymás mellé az istállóban. :) és kb 2 év alatt erősödött meg ilyen mértékig a kapcsolatunk, de minden nap vele vagyok, hiszen ez a munkám :)
2012. febr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!