Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a ló most tényleg 20. 000 ft?

Ez a ló most tényleg 20. 000 ft?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 26. 12:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ja értem most már! :))
2012. febr. 26. 12:53
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező te elég nagy fogalomzavarban szenvedsz. A ló nem lelicitálva lesz, hanem az ára felfog menni a sokszorosára. Március 15-én jár le a licit, addig bárki tehet rá ajánlatot. Te észlény, 20ér max a nagy véreres f@szát tudod megvenni.
2012. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Most 20000 forinton áll a licit.10000 forintos licitlépcsővel,azaz ha valaki most szeretne rá licitálni,akkor ő már 30000 forintot kell adjon érte.A következő már 40000 forintot kell adjon érte,és így tovább.Ez nagyon magas összegig felmehet,főleg ha valakiket komoly vásárlási szándékkal érdekel a ló.
2012. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó előtti. Sokkal előrébb lettem a válaszoddal, még ha olyan tahó is vagy. Nem beszélve arról, hogy rohadtul vak is, ugyan is egy korábbi válaszomba leírtam, hogy már értem. Csak eggyel van a te kommented felett, de semmi baj. Elnézem, mert betudom, annak, hogy bunkó vagy. Szép napot!
2012. febr. 26. 13:15
 15/22 A kérdező kommentje:
A másik, hogy még csak most regisztráltam a vaterára, és nem nagyon tudom, hogy hogy mennek itt a dolgok, de köszönöm, hogy te ilyen szépen megfogalmaztad nekem! A többieknek köszönöm4
2012. febr. 26. 13:18
 16/22 anonim ***** válasza:
Bocs, csak gondoltam segítek elmagyarázni. Talán egy kissé "nyersre" sikerült az építő jellegű kommentem. Az a lényeg, hogy mostmár világos :)
2012. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg valami vicc. Lehet, hogy beteg, és próbálkozik. Valamire való lovast tudó, nem licitál rá, gyanúsan olcsó.
2012. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
"megtekinthető a képeken" ergo valami baja lehet..
2012. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mielőtt átveszed megnézheted és ha valami nem stimmel vele és nem volt benne a leírásban, akkor nem kell kifizetned. Ennyi
2012. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem az azért elég fura, hogy nincs minimálár. Én személy szerint ha valamit meg akarok licittel venni, nem licitálgatok, hanem a végén, magamnak nem akarom feltornázni az árat, várok, aztán az utolsó percekben licitálok. Viszont ez nekem azért elég fura, hogy a legmagasabb licit viszi, biztos nem marad ilyen kevés, de azért ennyi erővel 50e forintért is el kell, hogy adja, és itt még ugyan kevés ló nézeget lovat, mindenki inkább a lovasok.hu-n mászkál, aki interneten keresi, szerintem... Egyébként képekről jól néz ki, de tényleg KÖTELEZŐ megnézni...


Utolsó előtti azt hiszem, a megtekinthető neked miért jelenti azt, hogy beteg? Alapból is megnézünk minden lovat, amit megveszünk, nem?!

2012. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!