Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről vélemények? Tényleg...

Erről vélemények? Tényleg ilyen szürnyűek vagyunk amiért lovagulunk? Ebből vajon mennyi igaz? :")

2012. márc. 4. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
Azért azt figyelembe kell venni, hogy ezt a videót egy olyan ember megfigyelései illetve munkája alapján állították össze, akinek van némi fogalma ehhez. A honlapján el lehet olvasni az életrajzát, ill munkásságát, ha egy kicsit is tud valaki oroszul vagy angolul.
2012. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Jaj ez egy eltúlozott f@sság! Nehogy már azért legyen valaki lókínzó mert sport szerűen lovagol ! Azt bezzeg aki halálra éhezteti a lovát azt nem piszkálják.... Azokról kéne ilyen videó!! Hozzáteszem , hogy a sportba tevékenykedem de soha nem csinálnék olyat , ami a ló egészségét/életét veszélybe sodorná. Sok mocskos szemét, ilyeneket kitalálnak.....
2012. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
jaj de bírom a f@szságot emlegetőket, fáj az igazság ugye? mert ha nem fájna akkor nem tiltakoznátok ennyire!
2012. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó előtti, nem tudom miért kell ennyire felháborodni, ha nem te vagy benne, vagy te nem csinálnál ilyet. Nem neked, kell védeni magad! XXDD De úgy látszik te gyanúsan magadra értetted és tiltakoztál. Már nem azért de itt senki nem kezdte el védeni magát ilyen hevesen mint te! Gratulálok!!



Egy korábbi válaszoló!

2012. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom. Szerintem ez nem ilyen egyszerű, hogy aki sportol, az már alapból állatkínzó is. Nézzük azokat a hobbistákat, akik javában a lovakhoz sem értenek, csak cibálják és rugdalják és ők tényleg kínozzák őket a tudatlanságukkal.

Azért a versenyzők nem ennyire durvák. Egy-egy versenyen szerintem max a lovasok 10%-a cibálja és üti ennyire a lovát, különben is, manapság, ha agresszív vagy akár a pályán, akár a melegítőben, 2 figyelmeztetés után kizárnak a versenyből.

Igen, vannak szörnyű lovasok, és lássuk be, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretnénk, el tudjuk vetni a sulykot, de szerintem, ha annyira gyűlölnének minket emiatt a lovaink, akkor nem segítenének ki necces helyzetekből, és nem köszöntenének minket nyihogva, vagy nem csipkednék meg a pulcsinkat, csak mert örülnek nekünk. Én hiszem, hogy ha könnyű kézzel lovagolunk, akkor nem okozunk nekik fájdalmat, és ha inkább idomítunk, mint kombinált hackamoreral, meg feszítővel próbáljuk kijavítani a hibáikat, akkor nem fordulhat elő, hogy ilyen károkat okozzunk nekik/bennük.

Basszus előbb tiltassák be a bikaviadalokat, meg a bikarodeót, mint ezt a szép sportot!

2012. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem magamat védem csak arra akartam utalni , hogy azért mert sportol valaki még nem állatkínzó!!!! Sajnálom ,hogy vannak itt nagyon kedves válaszolók akik ezt nem érték fel ésszel. Se baj egyszer hátha sikerül.
2012. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Ja és tegnap 17:58: Nekem csak az fáj , hogy az ilyen iQ selejtek ,mint te szabadlábon vannak. Gondolom lovat még közelről nem láttál azért dőlsz be minden FASSÁGNAK amit a szemed elé tolnak.
2012. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
bírom, hogy itt mindneki írja, hogy aki tud lovagolni az nem ilyen...hát a lovasok nagy része még ennyira sem tud, hogy a videóban szereplő versenyzők helyében pályát menjen, úgyh. elég nehéz igazságot tenni. nas meg senki nem úgy kezd, hogy egyből tud
2012. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem tud pályát menni. Lehet, hogy nem tud ilyen faszául lovagolni. De lehet, hogy nem tép bele ekkorát a lovak szájába és kivárja amég oda kerül egy sort, hogy végig tudjon menni. És ezek a lovasok se mennek pályát, többször meghátrál a lovak és ellenkezik pedig csak határozottabb csizma kellett volna, meg egy pivel több tudás. Itt senki nem osztja az észt, de van egy válaszló aki nagyon ki tudja magát fejezni igen alja módon. Csak gratulálni tudok neki!
2012. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még soha nem versenyeztem [nem is akarok], de szerintem, ha ennyire nagy kárt okoznánk a lónak, már rég betiltották volna a zabla használatát.
2012. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!