Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 7. 19:31
 1/7 anonim válasza:
Nagyon szép ló :D
2012. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jja szép és képzett :) látásra.ugye meg kéne nézni legalább egy videót róla
2012. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sok videó van róla :)
2012. márc. 7. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a képek szépek, de az az idomítós videó, nekem nagyon úgy néz ki hogy bele van dőlve a szárba és meg előre mint egy tank.
2012. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt a lovat elég régóta hirdetik, ez már jelent sztem valamit, igaz, eddig magasabb is volt az ára. elmenni érdemes megnézni, még éppen hogy jó korban van, nem csudajól idomított, de ha egészséges, akkor érdemes lehet elgondolkodni rajta.. :)
2012. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

10 éves, Széplak kanca, versenymúlttal, 650 ezerért - ez eddig igen jól hangzik. De ha olyan jól idomított, mi a bánatért van segédszárral lovagolva??? Erre úgy élőben igen kíváncsi lennék.

Vélhetőleg B1-nél sokkal többre nem képes, nem túl szép a baszkülje az ugrások felett. Be van ejtve a háta - ez mondjuk lehet elsősorban a segédszár hibája, illetve azé, aki rátette.

Valószínűleg valóban könnyű lovaglású ló egyébként és ha egészséges (ezt ugye csak élőben lehet meglátni) akkor hobbira, gyerek alá összességében jó választás lehet.

2012. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na mondjuk ez a segédszáras történet teljesen jogos!
2012. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!